Nápověda / Funkce - Vyhledávání

Jak vyhledávat zboží na Fleru?

Protože je na Fleru již několik set tisíc druhů zboží od desetitisíců prodávajících, je vyhledávání a třídění zboží jeho důležitou součástí. Pro základní orientaci slouží dělení zboží do kategorií a podkategorií, pro podrobnější hledání je k dispozici systém hledání pomocí klíčových slov. K dispozici je také řada výběrových filtrů a různé možnosti řazení.Co jsou to slova k vyhledávání?

Tato funkce byla k 5 / 2020 zrušena.K čemu slouží klíčová slova?

Klíčová slova (slovní výrazy v kategoriích "Klíčová slova", "Materiál" a "Technika a řemeslo") mají zásadní význam pro dohledání zboží nakupujícími. Pokud prodávající tato klíčová slova nevyplní, je malá šance, že nakupující danou položku nalezne.Jaká slova a slovní spojení jsou používána pro vyhledávání?

Pro vyhledávání zboží používá systém Fleru pro každou položku zboží tzv. index. Index obsahuje soubor slov, přes která je zboží dohledatelné.

Tento index obsahuje všechna klíčová slova, slova z nadpisu, slovní pojmenování vybrané barvy zboží, název kategorie, druh zboží, název osobní kategorie a uživatelské jméno

Při vyhledávání se vyhledávané zboží řadí v základním nastavení "podle relevance". Toto nastavení zajistí optimání způsob vyhledání, které preferuje druh hledaného zboží, jeho popularitu a atraktivitu.

Pro vyhledávání se naopak nepoužívá popis zboží.
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Menu
--