Domů Profil prodejce nastassia aleinikava
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 7, ČR
  • 487 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (174) 100%
Nadšenci: 1219
Aktivita: aktivní
Prodáno: 487
Registrace: 24.2.2010
Město: Praha 7
Stát: ČR

nastassia aleinikava

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Brýle jako šperk a šperk jako příběh - ne každý má ale odvahu ten svůj příběh psát.

Šperky i brýle z dílny Nastasiy Aleinikavy se pohybují na pomezí osobního vyjádření a propojení s prapůvodním smyslem přirozenosti. Naplňují každý dílek dechu, každý švih pohybu, každý moment “teď” novým rozměrem, akcentují charakter nositele a rozlévají v něm nové pocity. Detaily doplňků v sobě nesou právě onen příběh, který je pro mnohé nepostřehnutelný a pro jiné zase tolik důležitý a naplňující. Nádech - výdech - odvaha - otevřít oči a přijmout sám sebe tak, jak chci jen já.

Tvorba Nastassiy Aleinikavy je rozprostřena mezi kvalitní decentní šperk a nevídané tvary a styly brýlí, které se dají naopak považovat za odvážné. Ve svých pracích čerpá jak ze své běloruské domoviny, tak z přírodních detailů či z kulturních odkazů, které se formují po staletí a jsou stále aktuální.

Její cesta vedla přes ateliér K.O.V.  (pod vedením Evy Eisler) na pražském UMPRUM, několik nominací na cenu Czech Grand Design (v letech 2008, 2011, 2013 a 2014) až po autorské šperky ve sbírkách UPM v Praze i v dalších soukromých sbírkách.

Její tvorba je zásadní i v otázce materiálů. Brýle z dílny Aleinikavy se vyznačují především celkovým procesem ruční výroby a kvalitním materiálem - italským acetátem celulózy firmy Mazzucchelli.

Šperky i brýle tvoří dohromady jeden výpravný celek, ve kterém je pevně vtisklý i osobní a svérázně osobitý příběh šperkařky Nastasiy.

Prodejce je registrován u Puncovního úřadu, registrační číslo: 10110/2 V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, doporučeně, balím je do pevné krabičky, také do bublinkové fólie.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od nastassia aleinikava

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--