Profil uživatele
natasakv
Prodávající
Brno
Registrace: 29.11.2010

Jmenuji se Nataša Kotvová a jsem keramičkou už 15 let. Hlína je neuvěřitelný materiál, ze kterého se dá vytvořit téměř cokoliv, co hlavu napadne. Promítají se do ní všechny mocné živly - země, voda i oheň. Celý proces vzniku, od počátečního zpracování hlíny, až po nedočkavé vykládání pece mi učaroval a stále mě moc baví. Kromě keramiky se zabývám i dalšími výtvarnými činnostmi a vše také předávám dál, prostřednictvím kurzů a tvořivých dílen. Ráda bych vás pozvala sem, do mého obchůdku, kde najdete něco z mojí tvorby. Každý kousek je samozřejmě originálem, jinak to u keramiky ani nejde. Buďte vítáni.


Způsob dopravy
Výrobky posílám do 5 dnů prostřednictvím České pošty - doporučeně. Všechny výrobky balím pečlivě do vrstvy papíru a posílám v bublinkové obálce. V Brně je možný osobní odběr ve výtvarné dílně Matilda. Při objednávce nad 500 Kč je poštovné zdarma.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím