Profil uživatele
NatuA
Prodávající
Kaplice
Registrace: 24.7.2011

Vítá Vás NatuA ve svém přírodním světě.

Pohodlně se usaďte a nechte si vyprávět, jak že Alča na fler došla.

Byla jednou jedna malá holčička, která strašně ráda malovala. Když jí bylo deset zapsala se na kroužky výtvárné výchovy. Malovala, pracovala s hlínou, no zkrátka vyzkoušela snad všechy výtvarné techniky, které Lidová škola umění poskytovala. Moc toužila dostat se na střední školu do Českého Krumlova-SV. Anežky české - obor užité malířství, ale ruka maminky ukázala varovné znamení a ústa její spousty negativ vyřkla. A tak začala Alenka studovat Obchodní Akademii. Její záliba pro umění však stále rostla. Když se nedostala na návrhářství, zkusila jiný soudek s uměním. Začala studovat tvůrčí psaní a literaturu. A tak se z Alenky stala titulovaná magistra umění -spisovatelka na volné noze s kleštěmi a drátky v kapse.

Alenku vždycky moc přitahovaly přírodní komponenty. Zpracovala kde jakou větvičku či plod v přitažlivé naušnice. Její vášní je cesování a sbírání cizokrajných plodů.

Preferuje výhradně tvorbu naušnic z přírodních pírek. Inspirace se jí dostalo na letní brigádě na Turnerově chatě, kde mají Amazoňana oranžového a papouška Žako. Jejich vypadlá pírka jí natolik fascinovala, že z nich začala dělat naušnice. A tvorba naušnic ji tak pohltila, že doslova vyrábí z toho, o co zakopne. 

Alenku můžete potkat také na trhu, kde prodává medovinu a mimo jiné své naušnice. Navštěvuje všemožné i nemožné kurzy, aby její práce byla ještě dokonalejší a slušivějšíí.  Naušice je také možné koupit v Kaplici, v butiku v  Českém Krumlově, či u řeky Vltavy za Zlatou Korunou a snad někdy zas někde.

Naušnice netestuje na zvířatech, ale na svých kamarádech.

Výrobky dělané s láskou, lásku roznášejí.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím