Profil uživatele
Natura Harmony
Prodávající
Vsetín
Registrace: 15.5.2012

Vítám vás milí návštěvníci mého profilu. Děkuji Vám za zájem o mé zboží a doufám, že se vám ukázkové výrobky budou líbit a možná si něco i vyberete :-). Pokud ne, neváhejte se na mě obrátit s vaším vlastním požadavkem nebo nápadem.

Jmenuji se Daniel Šimara a již od mládí mě bavila práce se dřevem, v poslední době se zabývám výrobou frézovaných motivů do různých druhů dřeva.  

 Hodně rád pracuji s králem našich dřevin, s dubem. Dřevo tohoto stromu je opravdový unikát z nabídky naší přírody. Ve dřevě se snoubí houževnatost, tvrdost, odolnost a síla těchto krásných stromů. Proto ho často používám v externích podmínkách, kde plní svou funkci řadu let.

 Výběr dřeviny na výrobek je závislý od jeho použití nebo estetické funkci. Dřevo si sebou nese kvalitu a výraz svého stromu. Například třešeň je spojována s láskou, vitalitou a vášní, proto je toto dřevo vhodné na předměty, kterými chcete udělat radost svému partnerovi. Dřevo třešně má krásnou červenou barvu s drobnými lesklými ploškami.

 Frézované motivy používám i na jednoduchý nábytek, stoličky, stolky, věšáky, židle. Nabídka v tomto segmentu bude do obchodu postupně doplňována.

 

Způsob dopravy

Nejčastěji posílám výrobky kurýrem. Vše balím do bublinkové folie, kartonu a v případě špatného počasí ještě do povrchové folie proti vlhkosti.

Pokud jsou výrobky skladem odesílám následující den po připsání čásky na účet (musím objednávat kurýra na další den). U výroby na zakázku jsou dodací lhůty cca do jednoho týdne.  

Výrobek je možné také vyzvednout osobně a to v Ústí u Vsetína.

Po odeslání obdržíte informaci se sledovacím kódem zásilky, každá zásilka je pojištěná.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím