Domů Profil prodejce NATWHY
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 2, ČR
  • 39 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 19
Aktivita: aktivní
Prodáno: 39
Registrace: 3.11.2010
Město: Praha 2
Stát: ČR

NATWHY

/ Prodávající
Novinky
607084
17.3.2017 18.-24.3. - STĚHOVÁNÍ ATELIÉRU
Život je změna a my se stěhujeme do nových prostor. Bohužel však nemůžeme zaručit v následujících dnech dodržení termínů odeslání.
Děkujeme za pochopení.

 

masky na spaní natwhy

NATWHY 

NATWHY vám přináší originální módu, doplňky na elektroniku i na cesty nebo vybavení interiéru.

Zároveň vám představuje jedinečný produkt, na který máme registraci u UPV, takže ho zakoupíte pouze u nás. Přivítejte COLLARCO ©, potah na zdravotní ortopedické límce.

 

Jmenuji se Natálie a značka NATWHY je moje vášeň. Pracuji jako UX / UI designerka a dále se věnuji módnímu návrhářství, šití, fotografii a grafickému designu. Ale navrhování a tvorba praktických doplňků a módy je stále mojí největší láskou.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou nebo je možné vyzvednutí na Praze 2 po předchozí domluvě. Cena poštovného se odvíjí od druhu zboží. Do ciziny bude poštovné řešené dohodou. ________________________________________________________________________________________________ Doporučené psaní je možné využít v případě zboží do 500 g hmotnosti a rozměrů zboží 22 cm x 15 cm x 0,5 cm. Momentálně lze tímto způsobem zaslat pouze masky na spaní nebo jeden kus obalu na tablet 7'. ________________________________________________________________________________________________ Obyčejný balíček je vhodný na zaslání většiny zboží. Musí splňovat váhu do 2 kg a rozměry do 180 cm jedné strany. Doručení trvá zhruba 4 dny, pošta se pokusím doručit do ruky, poté čeká balíček na poště. ________________________________________________________________________________________________ Balík do ruky je vhodný na zaslání většiny zboží. Musí splňovat váhu do 2 kg a rozměry do 180 cm jedné strany. Doručení bývá do druhého dne, maximálně dva dny. Pošta se pokusím doručit do ruky, poté čeká balíček na poště. ________________________________________________________________________________________________ V případě zaslání více kusů zboží, které bude přesahovat zvolenou kategorii poštovného, a nebo zvolení nevhodného druhu poštovného, Vás budu kontaktovat s informacemi o poštovném na email. ________________________________________________________________________________________________ I post my goods by mail using Ceska posta, or we can meeting in person in Prague, but by prior arrangement. The price of postage depends on the commodity. Postage abroad will be resolved by agreement.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od NATWHY

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--