Profil uživatele
NATWHY
Prodávající
Praha 2
Registrace: 3.11.2010

 

masky na spaní natwhy

NATWHY 

NATWHY vám přináší originální módu, doplňky na elektroniku i na cesty nebo vybavení interiéru.

Zároveň vám představuje jedinečný produkt, na který máme registraci u UPV, takže ho zakoupíte pouze u nás. Přivítejte COLLARCO ©, potah na zdravotní ortopedické límce.

 

 

PŘÍBĚH DESIGNERKY

Jmenuji se Natálie Blahová a značka NATWHY je moje vášeň. Věnuji se módnímu návrhářství, šití, fotografii a grafickému designu.

Značka NATY a později NATWHY byla nejspíš narozena ve stejném okamžiku jako já. Všechny podoby umění jsou mi blízké, Výběr střední školy byl jasný a já šla studovat Střední uměleckou školu textilních řemesel v centru Prahy, kde jsem maturovala v oboru Módní návrhářství.
Po tak krásném oboru jsem samozřejmě potřebovala trošku praktičtější zaměření do života, takže pro vysokoškolské studium jsem zvolila marketingovou komunikaci a dotáhla k úspěšnému konci magisterské studium, s malou zastávkou v UK. A co dělat jen s titulem, takže jsem šla pracovat jako marketingová managerka a příležitostný grafik v krásném hotelu s kavárnou a restaurací. Po pár letech jsem ale začala postrádat ještě více kreativní práci, a proto jsem tu a plním si svůj sen :)

Naty

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou nebo je možné vyzvednutí na Praze 2 po předchozí domluvě. Cena poštovného se odvíjí od druhu zboží. Do ciziny bude poštovné řešené dohodou. ________________________________________________________________________________________________ Doporučené psaní je možné využít v případě zboží do 500 g hmotnosti a rozměrů zboží 22 cm x 15 cm x 0,5 cm. Momentálně lze tímto způsobem zaslat pouze masky na spaní nebo jeden kus obalu na tablet 7'. ________________________________________________________________________________________________ Obyčejný balíček je vhodný na zaslání většiny zboží. Musí splňovat váhu do 2 kg a rozměry do 180 cm jedné strany. Doručení trvá zhruba 4 dny, pošta se pokusím doručit do ruky, poté čeká balíček na poště. ________________________________________________________________________________________________ Balík do ruky je vhodný na zaslání většiny zboží. Musí splňovat váhu do 2 kg a rozměry do 180 cm jedné strany. Doručení bývá do druhého dne, maximálně dva dny. Pošta se pokusím doručit do ruky, poté čeká balíček na poště. ________________________________________________________________________________________________ V případě zaslání více kusů zboží, které bude přesahovat zvolenou kategorii poštovného, a nebo zvolení nevhodného druhu poštovného, Vás budu kontaktovat s informacemi o poštovném na email. ________________________________________________________________________________________________ I post my goods by mail using Ceska posta, or we can meeting in person in Prague, but by prior arrangement. The price of postage depends on the commodity. Postage abroad will be resolved by agreement.
Obchodní podmínky

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží je možné zaslat zpět do 14 dnů v nepoužitém stavu, čili s původními cedulkami a obalem. Není nutné udávat důvod, ale byla bych ráda, pokud byste mi dali vědět, proč jste se rozhodli zboží vrátit. Peníze vám pošlu zpět hned, jakmile zboží dorazí zpět ke mě.

RETURN POLICY

The goods can be sent back within 14 days in unused condition, and with the original tags and packaging. It is not necessary to write the reason, but I would be glad if you would let me know why you have decided to return the goods. I will send the money back to you as soon as the goods arrive back to me.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
639798
18.7.2017 BUDEME MIMO
Od středy 19. do pondělí 31. července jsme mimo. Budeme trochu cestovat, trochu se věnovat rodině a trochu sami sobě. V srpnu se na vás zase těšíme.
Vaše NATWHY
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím