Domů Profil prodejce nauši
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Třemošnice, ČR
  • 335 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (146) 100%
Nadšenci: 246
Aktivita: aktivní
Prodáno: 335
Registrace: 11.4.2013
Město: Třemošnice
Stát: ČR

nauši

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás v obchůdku nauši

 

Najdete zde originální ručně vyráběné šperky z drahých kamenů, minerálů a
chirurgické oceli.

Nauši manufaktura v srdci Železných Hor pro Vás vybírá ty nejkrásnější kameny z celé planety a vyrábí z nich šperky nejen na uši, ale i na krk, také ozdoby do pupíku... uvidím, co ještě vymyslím:)

Všechny kameny, ze kterých nauši tvoří šperky, jsou nejdříve očištěny křišťálově čistou pramenitou vodou ze Železných hor a nabité Reiki energií, tím jsou kameny zbaveny "nečistot", které nasbíraly na své cestě, stát se šperkem, ozdobou, pomocníkem....

Každý kámen je jedinečný a může Vám pomoci se zdravotním problémem, přitáhnout lásku, peníze, úspěch, chránit Vás… je toho mnoho, co jejich energie dokáží!

A pokud jim budete věnovat pozornost a péči, to znamená dostatečně je čistit od energetických nečistot a nabíjet (dle jejich druhu), budou Vás zdobit a pomáhat Vám po dlouhou dobu:) 
Konkrétní informace o kamenech, jejich čistění a nabíjení uvádím u jednotlivých výrobků, vycházím z obecně dostupných informací o drahých kamenech a minerálech, z vlastních zkušeností a intuice.

S většinou nauši šperků se lze koupat (výjimku tvoří šperky s kameny, které by se neměly namáčet) a menší náušničky či piercingy můžete nosit ve dne v noci (jen se občas ujistěte, že zavírací kulička je dotažená nadoraz).

Chirurgická ocel je trvanlivý a velmi odolný materiál, který ani po letech neztrácí svoji barvu a lesk. Neoxiduje, je hypoalergenní, hojně se používá nejen ve zdravotnictví a je nadmíru vhodná i pro osoby citlivé na ostatní šperkové kovy. Můžete se s ní koupat, slunit, sportovat...
Po letitých zkušenostech s tímto materiálem mohu jen doporučit :o)

!!!!!!
V nabídce jsou šperky nejen zde vystavené, ale je možné se domluvit i na jiném šperku, který pro Vás ráda vyrobím a vystavím. Můžete se inspirovat například v nauši fotogalerii nebo v již prodaném zboží.

!!!!!!

Krásný den přeji všem

Úžasný

 

..............................................................................................................................

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou jako cenné psaní, pro zákazníky z ČR je cena poštovného 65,-, pro zákazníky ze SR je poštovné 135,- (dle váhy a pojištění zásilky)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od nauši

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--