Domů Profil prodejce Něha kovu
Markéta Križanová
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Albrechtice, ČR
  • 316 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (101) 100%
Nadšenci: 580
Aktivita: aktivní
Prodáno: 316
Registrace: 16.7.2014
Město: Albrechtice
Stát: ČR

Něha kovu

/ Prodávající
Novinky
849803
2.12.2019 Novinky skladem.. nakoukněte

 

Vítám vás ve svém obchůdku,

Ráda bych vás pozvala k pokoukání a k nákupu mých drátovaných rukoděl. Všechny mé výrobky jsou dělány s láskou, věřím, že se vám budou líbit. :-)

 

     Abych se trošku představila..   Jmenuji se Markéta Križanová, miluji děti, umění, venkov, jaro.. vždy jsem "něco" tvořila, věnovala se umění, malbě, grafice.. vystudovala jsem uměleckou průmyslovku v Ostravě, obor grafika. Dále jsem studovala na Ostravské univerzitě, učitelství VV pro střední a základní umělecké školy a 5 let jako učitelka na ZUŠ v Českém Těšíně naplňovala svou profesi..  No a dále.. 5 let jsem se věnovala svým dvěma krásným kudrnatým kloučkům, na rodičovské "dovolené". Během této krásné doby jsem pro sebe objevila krásu černého drátu... drát je skvělý v tom, že k tomu abych mohla naplňovat svou potřebu tvořit, mi stačí jen kleště a mé ruce.. a také hlava plná nápadů :-) No a tak si tvořím a čistím hlavu a cítím se dokonale šťastná..

     Drátenictví je splněný sen v podobě práce, která je potěchou pro mě i pro celou mou rodinu a snad i pro mé drahé zákazníky..

 

 

 

 

 

Město Orlová využilo mých služeb.. hodiny a zápichy, které jsem pro ně dělala, dostávají starostové měst, významné návštěvy.. a v neposlední řadě i pan prezident.. děkuji za tu čest..

 

 

Mým veliký potěšením je i spolupráce  s báječnou ženou, Andreou Liolias.. je to skvělý člověk, skvělá máma, skvělá učitelka.. a v neposlední řadě i skvělá keramička.. její krámek je k nahlédnutí na tomto odkazu.. https://www.fler.cz/ajja

 

 

      

    

   

 

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Hana Rajnošková , IČ 76393364 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/metudka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.Platba musí být provedena do 10 dnů od potvrzení objednávky, jinak může být objednávka stronována.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u ČSOB) max. do 10 dnů od přijetí objednávky. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby max.do jednoho týdne.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

Objednávky zasílám Českou puštou, balíkem "do ruky", nebo jako doporučený balík  a balím do kartónů. Hodiny i mísy všemožně vycpávám novinovým papírem, bublinkovou fólií, kousky polystyrénu.. Krabice používám starší a spojuji dvě i tři dohromady abych dosáhla potřebené velikosti.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Něha kovu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--