Domů Profil prodejce Nene
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Zdiměřice, ČR
  • 72 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 27
Aktivita: aktivní
Prodáno: 72
Registrace: 27.7.2011
Město: Zdiměřice
Stát: ČR

Nene

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na návštěvě u Lucie - Nene


Ať už se jen podíváte, snad se i pokocháte a přec po něčem zatoužíte . . .

Nabídku budu stále rozšiřovat, podle toho, čemu zrovna „propadnu“.

Pokud se Vám některý můj výrobek zalíbí, ale budete chtít jinou barevnost - velikost, počet atd - ráda vám vytvořím přímo na zadání originální kousek.

 

Ale jak to šlo popořádku:

Začalo to prvním malováním anilinovými barvami, když mi bylo 5 let
a trvá to dodnes . . .  maluji a miluji . . . život i barvy . . .

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu a zamilovala jsem si grafiku a typografii . . . a několik let jsem pracovala jako grafička v několika časopisech.

Pak jsem poprvé vyzkoušela malování na hedvábí.Když jsem byla na mateřské, potkala jsem drátování, korálkování a další tvoření. Začala jsem učit první kurzy, přispívat do časopisu Praktická žena, Kreativ, Receptář, Korálki. Natočila jsem také 5 reportáží v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Čtyři roky jsem vedla workshopy pro firmu dovážející barvy na výstavě kreativity v Dubči, letos na podzim jsem měla na stánku originál Swarovski křišťály, protože těm jsem právě propadla a mohly jste si u mě nejen nakoupit překrásné korálky a kameny, ale také vytvořit svůj náhrdelník.
V současnosti pravidelně publikuji v časopisech Dekor a Švadlenka.

Techniky:
Jak jde čas, pokaždé se najde něco neodolatelně lákavého a já podlehnu. Začíná to pomaloučku – nejdříve jen tak ztišťuji, pak první barvička,první kousek materiálu, první pokus . . . potřebuji si barvu, techniku ochočit, dobře zvládnout technickou stránku. Pokud mě to chytne (čemuž se marně bráním), začnou mě napadat nápady, co ještě vyzkoušet, motivy . . .
Ráda pak kombinuji různé techniky dohromady, staré způsoby používám v moderním hávu . . .

. . . zkrátka bez kreativity nemůžu žít.

Malování na hedvábí (nejen voskem), textil i sklo, malba akrylovými barvami, obrázky i dekorace, malba se strukturovými tmely a dalšími kreativními médii a efektovými barvami i moderní decoupage, drátování i ketlování, smaltování, fusing i plstění, háčkování a šití, batika, korálkování, fimo, šperky a dekorace  . . .

Od roku 2002 učím kurzy a snažím se vždy něco poutavého pro své milé kurzistky vymyslet. Těší mě, když se na kurzu podaří vytvořit tvůrčí atmosféra, dámy propadnou barvám a konzultujeme každý detail, přičemž se na chvíli odpoutají od každodenních povinností z práce, rodiny – a odchází pyšně se svou hedvábnou šálou, namalovaným obrázkem . . . dobíjí mě to. Těší mě, když se ke mně vrací a že z některých se staly postupem času mé kamarádky. Děkuji Vám, jste pro mě důležité!

Přeji krásný barevný den!

Lucie Nene

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám dobře zabalené na dobírku, případně doporučeně Českou poštou dle sazebníku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Nene

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--