Domů Profil prodejce Neoralova
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Mohelnice, ČR
  • 94 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 395
Aktivita: aktivní
Prodáno: 94
Registrace: 18.9.2012
Město: Mohelnice
Stát: ČR

Neoralova

/ Prodávající
Novinky
857618
12.1.2020 ❤️ Srdečně Vás zvu na výstavu svých krojovaných panenek v městské knihovně Úsov ve dnech 20. - 31. ledna 2020.

Hezký den,

jmenuji se Iveta Neoralová a již více jak 10 let se zabývám tvorbou miniatur českých a moravských krojů na panenky.

V minulosti jsem pracovala přes 15 let jako krejčí a nyní se této činnosti věnuji v rámci výpomoci své dceři Kateřině s naší rodinnou oděvní značkou Laroen

Ke každé krojované panence, kterou vytvářím, přistupuji jako k jedinečnému kusu, snažím se jí vtisknout osobitost. V poslední době dělám také pánské panenky do páru k jejich krojovaným družkám, a to jak v kostýmech svatebních, tak i všedních. Panenky sbírám a jejich velikosti se pohybují od 42 cm do 75 cm.

V současnosti panenky vyrábím pouze na zakázku. Na jejich tvorbu potřebuji většinou cca 2 měcíce. Ty menší oděné v jednodušších krojích mohu dokončit za měsíc, ale na ty vysoké v krojích honosnějších potřebuji až 3 měsíce. 

Většinu mé sbírky tvoří panenky v moravských lidových krojích, ale sbírka obsahuje i několik krojů českých a slezských. Jak mnozí z vás vědí, obsáhnout už jen ty moravské je pro mne velká výzva. Časem bych ale chtěla sbírku obohatit o větší množství českých krojů a o některé kroje zahraniční.

Máte-li přání jakéhokoli jiného kroje (jiné dědiny nebo oblasti), který třeba v mé nabídce nenajdete, nebojte se mne oslovit. Oslovte mne však spíše dříve než později, protože tato práce je zatím pouze mým koníčkem a organizace času a stíhání více zakázek najednou pro mne může být složitá. :-)

Všechny výrobky z mojí dílny pochází z nekuřáckého prostředí a zároveň z prostředí bez zvířecích alergenů.

 

Napsali o mě ve flermagu

 

Způsob dopravy
způsob dopravy: česká pošta ,způsob balného (dle charakteru zboží): bublinková folie, noviny, krabice, papír, molitan...
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Neoralova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--