Profil uživatele
NepaltePalety
Prodávající
Brno
Registrace: 13.11.2017

Požadavky lidí z mého okolí mě dovedly do situace, kdy jsem začal přemýšlet, jak daný výrobek vyrobit. Na trhu požadovaný produkt neexistoval a proto jsem se vrhl do výroby prototypů.

První volbou byla myšlenka využití nepotřebného materiálu (dřeva) z nepotřebných palet určených ke spálení. Vyrobil jsem tedy první varianty potřebných produktů z nepotřebného materiálu.

Ekologicky smýšlející zákazník tento fakt jistě ocení a věřím, že kvalita zpracování a možnost použití osloví širokou veřejnost.

Pokud jste s nějakým stávajícím produktem na trhu nespokojeni a chtěli by jste jej vyrobit bytelnější, kvalitnější, ekologičtější, neváhejte se na mne obrátit. Navrhnu a vyrobím prototyp, který "zadavatel" získá za cenu práce.

2CH4P = Druhá šance paletám.

Projekt je na svém startu, takže zatím skladové zásoby jednotlivých produktů nemám. Materiál v podobě hoblovaných a nehoblovaných latí z palet je připraven pro své nové využití, takže směle objednávejte.

Dle náročnosti konstrukce a typu povrchové úpravy stanovuji termín dodání na 3 - 4 dny od objednání. Pokud bude zákazník požadovat specifické úpravy konstrukce, nebo designu, bude dodání trvat déle.

V případě, že se Vám výrobek rozbije, mohu jej po zaslání na mou adresu opravit. Pracujeme se dřevem, takže limity jsou téměř neomezené.

Pokud Vám kočička přeškrábe 8 mm jutové lano (bude to dost dlouho trvat), nabízím možnost navinutí nového lana za mírný poplatek (cena materiálu a času na demontáž a montáž nového lana)

Nákupem mého produktu se vyvarujete zklamání po destrukci škrabadla, tak jak to bývá v případě "jednorázových" marketových variant.

Způsob dopravy
Česká pošta, osobně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.