Domů Profil prodejce Neral
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 6, ČR
  • 35 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 91
Aktivita: aktivní
Prodáno: 35
Registrace: 25.2.2011
Město: Praha 6
Stát: ČR

Neral

/ Prodávající
Novinky
577447
8.12.2016 Sháníte dárky k Vánocům? Přidal jsem do nabídky spoustu nových obrázků, podívejte se na ně, třeba vás něco zaujme: www.fler.cz/shop/neral...

Mé jméno je Matěj Čadil, bydlím v našem krásném hlavním městě Praze.

Nejsem profesionálním umělcem ani jsem umění nijak nestudoval, ale přesto patří kreslení a vůbec umělecká tvorba pevně k mému životu a neobešel bych se bez ní. Je to pro mě nejlepší způsob jak vytvářet něco hodnotného a pěkného zároveň si odpočinout a věnovat se tomu, co mě baví. Někteřé lidé obdivují moji trpělivost, ale mně i tvorba drobných detailů dělá radost a pohled na dokončený výsledek bývá příjemnou odměnou (když se to tedy podaří, což pochopitelně není vždy, abych si příliš nelichotil ;-) ).

Největší inspirací pro mou uměleckou tvorbu jsou knihy J. R. R. Tolkiena a velkou motivací pro kreslení ilustrací mi byla tvorba webových stránek věnovaných právě tomuto úžasnému světu. Své obrázky tak beru jako snahu podělit se s ostatními o to, jak Tolkienovy knihy zapůsobily na mou fantazii. Kreslím ale také mnoho jiných věcí – krajiny a místa, která mám rád, nebo i čistě podle fantazie.

Mí blízcí mě už léta přesvědčují, abych se neostýchal svou tvorbu aktivněji prezentovat, například výstavou či prodejem. Nakonec jsem se odhodlal a tady jsem. :-) Pokud se Vám některý z mých obrázků zalíbí, bude mi potěšením.

Způsob dopravy
Poštou, obrázky v obálce se silnějším kartonem, aby se předešlo ohnutí. Případně se rád dohodnu na osobním odběru v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Neral

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--