Domů Profil prodejce Nesmyslon
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 4, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Aktivita: -
Registrace: 4.8.2010
Město: Praha 4
Stát: ČR

Nesmyslon

/ Prodávající
Novinky
183720
25.9.2013 Již brzy vystavím první zboží - těšte se na zvířátkové náušnice :) A hlavně nečekejte nic normálního, ať nejste zklamaní.

Tvořím více-méně pro sebe a pro blízké, sem budu umisťovat ze začátku převážně přebytky z tvorby - aneb sama to přece všecko neunosím. Uvidíme, jak se to vyvine. 

Najdete tady - hlavně ze začátku - především náušnice, náramky a podobné věci. Časem určitě přidám i něco ušitého. A ještě víc časem třeba něco úplně jiného. 

Budu ráda, když se vám u mě bude líbit :)

Odesílání zboží

Standartně docházím na poštu zhruba třikrát do týdne. Počítejte tedy prosím, že možná nevyběhnu na poštu okamžitě, jak budu mít peníze od vás na účtě - s největší pravděpodobností tak ale učiním následující den. 

Snažím se šetřit vaše peníze a menší lehčí předměty posílat jako dopisy - v zájmu kontroly nad doručením a tedy bezpečnosti DOPORUČENĚ. Pokud si objednáte více předmětů a zásilka přesáhne váhový či rozměrový limit na dopis, zvýší se cena poštovného. Všechny ceny za dopravu se odvíjí od aktuálního sazebníku České pošty. 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nesmyslon

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--