Domů Profil prodejce Nezhasínej
  • aktivní prodejce od r. 2023
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Dolní Bečva, ČR
  • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 2.1.2023
Město: Dolní Bečva
Stát: ČR

Nezhasínej

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dekoruji skla technikou fusingu a vkládám je do lampiček nebo je používám pro výrobu svícnů. Každý kousek je jedinečný, protože i když se snažím motiv co nejvěrněji zopakovat, nikdy se nepodaří nasypat skleněný pudr a frity stejně jako na předchozí kus.

Lampičky poslouží svým jemným světlem k vytvoření útulné atmosféry kdekoliv interiéru nebo třeba v pergole či altánu. Sama ji mám umístěnou v ložnici. Když jde jeden spát později než druhý, necháváme lampu rozsvícenou, světlo neruší a ten kdo přijde do ložnice později se nemusí bát, že o něco ve tmě zakopne. Lucernu lze použít i v dětském pokojíčku, když děti nechtějí usínat po tmě.

V mé nabíce najdete fotografie kombinací, které jsou nejvíce žádané, například barevná louka je vyfocena pouze v bílé lampičce. Pokud si budete přát zasadit jakýkoliv motiv do černé lucerny, dejte mi prosím vědět. Ráda vám tuto kombinaci nafotím a pošlu.

Pokud byste měli zájem o vytvoření motivu, který nemám v nabídce, můžete mi napsat, přenechat telefonický kontakt a já se s Vámi co nejdříve spojím, abychom probrali, jak Vaši představu zhmotnit.

A proč jsem nazvala svou firmu Nezhasínej? Protože když si lucernu rozsvítím, mám pocit, že je škoda ji zhasnout. Posuďte sami…

Způsob dopravy
DPD, baleno jako křehké
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nezhasínej

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--