Profil uživatele
nice belly
Prodávající
Praha 4
Registrace: 15.12.2008

Objednávky na bederní pásy na přání s dodáním do Vánoc, přijímám do 03.12. Děkuji za pochopení! 

Ke vzniku Nice Belly mě inspirovalo vlastní bříško. Nejdřív bylo docela malinké, ale časem rostlo, až se nevešlo do oblíbených trik ani sukní. Situaci jsem vyřešila po svém a vyrobila si různě barevné  těhotenské pásy. Zjistila jsem, že je to nejen praktické, protože jsem si dál mohla užívat svých oblíbených trik, ale i zábavné. S barevným pásem dostalo oblečení nový šmrnc. Bylo to roku 2008.

Kromě funkce estetické, mají mé těhotenské pásy díky ojedinělému střihu, i funkci zdravotní. Více se dočtete v mém blogu.

Veselé pásy přes bříško se líbily a začala jsem dostávat poptávky i na netěhotenské pásy. Navrhla jsem tedy oboustranný bederní pás. To, že používám dva materiály pro výrobu bederního pásu, má nejen estetickou funkci. Vzduchová vrstva mezi materiály slouží jako výborný izolant a pás tím pádem nemusí být extra tlustý a přitom krásně hřeje. Jako doplňkový produkt jsem později zařadila i  termofory a hřejivé třešňové polštářky.

Každý výrobek jsem poctivě testovala na sobě a svém okolí a inspirovala se tipy svých zákaznic a zákazníků. Proto mají pásy Nice Belly originální a funkční střih a jedinečné barevné kombinace. Zpravidla tak po půl roce je vzorovaný materiál nahrazen novým, neokoukaným.
To aby vás nakupování bavilo :-).

Každý pás je opatřen textilní etiketou s návodem na údržbu a složením materiálu. K termoforům dostanete návod na použití.

Všem stávajícím i budoucím zákaznicím děkuji pěkně za přízeň. Velmi mě potěšíte, když mi zašlete nějaké vaše foto s opásaným pupíkem, či ledvinami:) nebo vložíte hodnocení. Děkuji předem!

Na střih těhotenských a ledvinových pásů mám užitný vzor. Tedy něco jako copyright. Tímto varuji všechny kopírovače a kopírovačky:)!!!

Pokud se o mě alias Nice Belly chcete dozvědět něco více, čtete:

Rozhovor pro živnostenské listy

Rozhovor pro život nápadům

 

Dětské ledviňáčky pro kluky i pro holčičky

Děkuji pěkně milé Melluzince za ukázkové reklamní foto! Stejně jako na pupíku i v jejím obchůdku to hýří barvičkami! https://www.fler.cz/melluzina

Pokud máte speciální požadavky na barevnost. Sem s nimi! 

Vytvořte si svůj originální bederní nebo těhotenský pás. Materiály, které mám k dispozici pro šití na zakázku najdete ve fotogalerii. 

Zprávou na Fleru mi napište, které materiály jste si vybrali a o jakou velikost máte zájem. Pokud chcete, aby vám pás padl jako ulitý, napište i míry pasu a boků.  

PS: Šiju nejen pro dámy, ale také pro pány :-). Níže vidíte bederní pás pánský XXXL.

bederní pás pánksý

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně v bublinkové obálce 4 x týdně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
677943
1.12.2017 Objednávky na bederní pásy na přání s dodáním do Vánoc, přijímám do 03.12. Děkuji za pochopení!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.