Domů Profil prodejce Nikolečko
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Volyně, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 68
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 22.11.2010
Město: Volyně
Stát: ČR

Nikolečko

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Práce s keramickou hlínou mne doprovází celý život. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu - učitelství výtvarné výchovy pro ZUŠ, ale v současné době se živím jako grafička a keramika pro mne zůstává stále radostí, kterou ráda předávám i dalším lidem nejen v podobě mých prací.

Již na střední škole, kde byla právě keramika mým studijním oborem, mne pohltila keramická plastika. Na vysoké škole jsem ji měla možnost rozvíjet, a vzniklé tvarosloví nakonec využít pro mou diplomovou práci. Metodou budované plastiky modeluji duté figury v jednoduchých, čistých, ale dynamických liniích a tvarech. Každá figura je originální dílo, vzniká vždy s pečlivou přípravou v podobě rozkresů a modelů. Klíčové body mé práce jsou dynamika, pohyb, myšlenka, intuice a technika.

Soubor tanec

Všechny mé plastiky jsou z částečně glazované keramické hlíny, zdobené oxidy, pálené na 1200 °C. Umístění může být v tradičním i moderním interiéru, ale též v exteriéru. Jsou odolné povětrnostním vlivům.

Jedná se o autorská díla.

Ceny jsou včetně poštovného, možné je i osobní převzetí ve Volyni a okolí.

Způsob dopravy
Keramické plastiky zasílám pečlivě zabalené v bublinkaté folii a kartonové krabici jako balík do ruky prostřednictvím České pošty, s označením "křehké".
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nikolečko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--