Profil uživatele
NIKON D80
Prodávající
Bojkovice
Registrace: 4.11.2009

Dobrý den,

mé jméno je František Jančařík a pocházím z Bojkovic na uherskobrodsku, poblíž hranic se SR. Fotografování se věnuji od mládí a protože mám rád svůj rodný kraj, tak převážně fotím přírodu v Bílých Karpatech. Mám z tohoto kraje nafoceno tisíce fotografií a bude se mi těžko vybírat, které vám nabídnout. Co se líbí mně, nemusí se líbit druhému.

Ale já fotím pro radost a pobyt v přírodě je pro mě odpočinkem a relaxací. Proto i nabízené ceny fotografií jsou lidové a zhruba pokryjí vynaložené náklady.

 Proto se nebojte i požádat jaký obsah by měla fotografie splňovat, aby odpovídala vašemu vkusu. Netoužím fotit výstavné kouty světa, protože si myslím, že všude kolem nás je přírodních krás dostatek, jen se umět podívat.

Moje motto je:

"Nejen čas, voda, roky, ale i příroda  plyne a jedině fotografie dokáže v daném okamžiku tento čas relativně zastavit."

UPOZORNĚNÍ !!!

Došel jsem k závěru, že tyto prodejní webové stránky mají víc charakter výstavní než prodejní a fotografie většího rozlišení jdou stahovat v podstatě ZDARMA.

Proto dnešním dnem předkládám fotografie v takovém formátu, aby nešlo udělat solidní zvětšeninu. Navrhovaná cena je buď za elektronickou verzi nebo za vyhotovení na fotopapír lesklý o rozměrech 20x30 nebo 30x45 cm.

Způsob dopravy
Českou poštou - doporučeně, zboží bude náležitě zabaleno proti poškození
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím