Domů Profil prodejce Nindae
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha, ČR
  • 53 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 53
Registrace: 24.9.2012
Město: Praha
Stát: ČR

Nindae

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásný den, děkujeme, že jste zavítali na náš profil.

 

Jsme mladý pár, kterému postupně otevírají oči jejich malé děti, a že to rozkoukávání někdy není lehké, určitě mnozí z Vás vědí. :)

Najdete u nás dřevěné výrobky, jejichž sortiment se bude časem více a více rozšiřovat. Zatím nabízíme naši vlajkovou loď, tedy hrazdičky pro nejmenší z čistého dřeva, jehož podstatná část je z vlastního rodinného lesa. Stromy si sami kácíme a zpracováváme. Máte tedy naprostou jistotu, že dřevo je hlavně z ČR, naprosto nezávadné a bez zbytečné uhlíkové stopy.

Výrobky jsou testovány nejprve na našich dětech. :)

Rádi vytvoříme i mimo současnou nabídku cokoliv, co bude v našich silách a možnostech.

 

***

 Bylo nebylo, před časem jsme pro naše narozené miminko hledali hrazdičku, která by byla jednoduchá, funkční a ideálně jen z přírodních materiálů. Překvapilo nás, že nabídka z tohoto ranku je omezená a nepříliš vyhovuje našim představám.

 

V době, kdy se v médiích setkáváme s informacemi, které varují před nadužíváním plastů, ale i nepřírodních látek, jaké mohou být i různé barvy a laky (byť s atestem), si myslíme, že je třeba mít možnost volby "zdravější" alternativy.

A vydali se tedy touto cestou...

Rádi Vám nabídneme hrazdičku (a v budoucnu případně i další možné výrobky), která je co nejudržitelnější, tedy dřevo k nám neputuje stovky a tisíce kilometrů, hrazdička je opracována pouze mechanicky, bez žádných chemických nátěrů a po jejím "dopoužívání" ji můžete zcela bez obav využít i jinak a víte, že na skládce nebude zbytečně stovky let a nebo že nebude problém s její recyklací.

 

Tak se pojďme zasadit o lepší místo kde žít společně. Modlitba

Naše výrobky je možné prozatím vyzvednout osobně v Praze, případně je možné se domluvit na možnosti doručení.

Způsob dopravy
Dopravu volíme tak, aby našim zákazníkům vyhovovala, cenově nejvýhodnější se nám zdá DPD, ale vycházíme vstříc Vašim přáním. Hrazdička je poměrně velká a v případě zaslání jí raději zasíláme se sundanými nohami, abychom předešli zbytečnému poškození. Obnáší to pouze nasazení (zatlučení) dvou jistících kolíčků na konci hrazdičky. Pokud by to pro Vás byl problém, napište prosím.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nindae

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--