Profil uživatele
nkeramika
Andrea Nováková | prodávající
Vysoký Chlumec
Registrace: 27.10.2010

 

Beránek

Jsme čistě rodinná firma, keramiku vyrábíme již od roku 1991.

Děláme keramiku litou, vysoko pálenou. Teplota našeho výpalu je přes 1200°C.

 

 

slepička

 

Vyrábíme zásobnice, hrnky, korbely, džbánky, pekáče, formy na pečení (např. beránky, slepičku, bábovky, formu na kapříka, vánočku).

 

kvašáček

 

Velkým hitem posledních let je Kvašáček na rychlokvašenou zeleninu a Klíčidlo na nakličování luštěnin a semínek. Vše v tmavě hnědé barvě, tak typické pro kameninu.

 

Kvašáček v akci 

Naše keramika je užitková, vhodná pro styk s potravinami a pro použití ve všech druzích trub (včetně mikrovlnné). A můžete ji mýt v myčce nádobí.

Pekáč s poklicí 

Můžete nás vidět na jarmarcích, a  na FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH prodávat v dřevěném stánku.

A ve Skanzenu předvádím výrobu keramiky. 

  předvádění

Způsob dopravy
Balím keramiku většinou do bublinkové folie a/nebo miralonu a do kartonové krabice. Cena za dopravu je včetně balného. Přepravce: ZÁSILKOVNA - poměrně rychlá a levná přeprava, ale omezení velikosti a váhy balíčku (do 5 kg) a do mé pobočky (8 km vzdálené) jezdím tak 2x až 3x v týdnu (takže doručení na Vaši pobočku trvá malinko déle, než přeprava balíku Do ruky od ČP). ČESKÁ POŠTA: jako "BALÍK DO RUKY", rychlé dodání a odesílání balíčků téměř každý, všední den (pošta je u nás v obci). Pokud máte zájem odeslat balík jako "KŘEHKÝ", napište to do poznámky k objednávce, a já při potvrzení objednávky navýším poštovné o danou službu (40,- Kč). Drobné výrobky posílám jako doporučený balíček (váha do 2 kg), kde doručení trvá od 3 dnů po dva týdny. FLER DOPRAVA: Nová možnost přepravy za příznivou cenu. Zboží odesílám většinou týž den, kdy dorazí platba na můj účet, nebo následující pracovní den. Uvedená cena za dopravu je včetně balného. Zboží samozřejmě můžete vrátit v dané čtrnáctidenní lhůtě, bez udání důvodu. Vrátím Vám celou částku za zboží, ale náklady na přepravu zboží zpět ke mě, hradíte sami.
Obchodní podmínky

V popisu výrobku jsou uvedeny rozměry a obsahy výrobků, prosím, berte je pouze jako orientační (přibližné), jedná se přece jen o ruční práci, tak mějte, prosím,  pochopení k mírným odchylkám v mírách. :-) Díky

Zboží samozřejmě můžete vrátit v dané čtrnáctidenní lhůtě, bez udání důvodu. Vrátím Vám celou částku za zboží, ale náklady na přepravu zpět ke mě, hradí kupující.  

U přepravy ČESKOU POŠTOU: Pokud se keramika rozbije při přepravě, a Vy to zjistíte až po rozbalení balíku, neprodleně mne, prosím, kontaktujte (kontakt uveden na podacím štítku, jako odesílatel - v případě doručení ČP). Děkuji. Balíky jsou VŽDY řádně pojištěny, a důkladně zabaleny. S reklamací je potřeba neotálet a do dvou pracovních dnů podat reklamaci na dodací poště (kde budou chtít vidět celý obsah balíku, takže veškerý obalový materiál, do kterého byla keramika zabalena, včetně krabice a také rozbité zboží a i případně zboží, které rozbito nebylo),  po proběhnutí reklamačního řízení, ČP nahradí poškozené zboží. Prosím, vždy mne kontaktujte, a domluvíme se, aby vše proběhlo k oboustranné spokojenosti.

Díky za pozornost, věnovanou těmto řádkům, snad jsem tady napsala vše, co by Vás mohlo zajímat o budoucím nákupu.

Kdybyste cokoliv chtěli vědět, pište přes Fler poštu, a ptejte se.:-)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
704216
5.3.2018 26.3.-1.4. budu opět předvádět výrobu ve zdejším Skanzenu, takže vyřizování objednávek se v tento čas zpomalí. Děkuji za pochopení. Andrea
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.