Profil uživatele
No8
Prodávající
Praha 4
Registrace: 20.7.2009

Vítám Vás ve svém obchůdku, kde nabízím své výrobky z papíru, korálků i látek. Doufám, že Vás budou těšit stejně jako mě jejich výroba.

 

Informace pro případné SWAP partnerky, miluju motivy:

- muffinů, košíčků (cupcakes), dortů, zmrzliny (vlastně čehokoli sladkého)

- motýlků, vážek

- ptáčků a hlavně soviček a pávů

- květin, zejména hortenzií a vlčích máků

- Eifelovky, Kolosea, Big Benu či Tower Bridge a cokoli s egyptskou tématikou

- horkovzdušných balonů

- z barev jsem si oblíbila fialovou, tyrkysovou, petrolejovou, smaragdovou a růžovou

- ze vzorů mám momentálně v oblibě tečky a puntíky, proužky a kostičku

ale radost mi udělá cokoli.

Nemusím trpaslíky, klauny a šašky.

V případě zájmu individuální výměny ať už ATC či jiného scrapbookového tvoření mě prosím kontaktujte Fler poštou. Děkuji

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou, řádně zabalené dle množství a povahy zboží.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení


1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.


1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce No8 prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/no8. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy


2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.


2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.


2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, styl) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.


2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.


3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží


3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).


3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.


3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).


3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo (v případě ztráty zásilky) po doložení dokladu o jeho odeslání.


3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.


4. Reklamace


4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.


4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.


4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena účtenka, která je součástí zásilky. Účtenka slouží zároveň jako záruční list.


4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce.


5. Dodací podmínky


5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží co nejdřívepo obdržení platby, nejpozději do 3 pracovních dnů nebude-li předem dohodnuto jinak.


5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.


5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.


6. Ochrana osobních údajů


6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.


Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 08. března 2015.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
763502
13.11.2018 Hvězdná kolekce vánočních přání https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím