Profil uživatele
Noemi Klára
Prodávající
Loučka
Registrace: 15.12.2009

Již od malička mě bavily rukodělné práce. Nakonec jsem stejně jako moje babička, děda i mamka skončila u vyšívání. Hodně lidí si pod pojmem vyšívání představí křížkový steh, který se snad každý znás učil ještě ve škole. Prostřednictvím mého obchůdku bych ti chtěla ukázat, že i tato stará technika zdobení (vznikla již v pravěku v Číně) má své kouzlo a dají se s ní dělat divy.:o)

K výrobě používám trička různých materiálů (bavlna, polyester,...). Většina z nich jsou nová, zakoupena v běžném obchodě a poté vyšita. U věcí pořízených v seconhandu je tento údaj uveden. Všechny věci se perou na předepsanou teplotu, uvedenou výrobcem. Pokud však budeš chtít vyčistit výšivku nějak zvlášť pečlivěji, neber si prosím na pomoc kartáč ani za nitky nějk moc netahej. :) Výšivka je zhotovena z příze MULINE nebo perlovka.

Pokud máš nějaké zvláštní přání (dárek někomu k narozeninám s vlastním vzorem a pod.) můžeš mi napsat a pokud to bude v mých silách, ráda vyjdu vstříc. :)

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
195426
30.10.2013 Velké slevy na všechno zboží! :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím