Děkuji za krásné roky s látečkami a přerušuji prodej na Fleru. Moc zdravím, Maruška
Profil uživatele
noemimoje
Prodávající
Telč
Registrace: 7.11.2012

V nedávném čase "čekání na svou duši" jsem znovuobjevila, co mi sladí můj život. Je to tvoření, šití, vyšívání a korálkování, které mi chutnalo už dávno, ale nějak jsem to zapomněla. Miluji barvy, látky, vzory na nich a barevná sklíčka... a když kojím nebo uspávám děti, zavřu oči a moje fantazie tvoří okouzlující klenoty. Odrazy těch "šperků" pak zaplňuji náš domov nebo domovy svých milých a nyní se trochu s nesmělostí odhodlávám sdílet něco z toho i s vámi. Ještě bych chtěla, abyste věděli, že mezi tím stavím zámky z kostek, maluji princezny a auta, peču koláče a vařím polívčičky, čtu pohádky a občas už i pracuji - jsem terapeutka, miluji svého muže a děti, sním a hledám, jak hezky být.

Způsob dopravy
Co se narodí v mojí dílničce, odesílám českou poštou zabalené tak, aby se to k vám dostalo v pořádku, za cenu jejich tarifů (liší se dle váhy a rozměrů). V souladu s obecnými podmínkami Fleru také počítám termín odeslání objednaného zboží až od data přijetí platby od nakupujícího, nikoli od data objednávky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
771469
8.12.2018 Zdravím a hlásím, že mám ještě tři sedáky skladem, a pak prááázdniny! Světlo uvnitř! M
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím