Domů Profil prodejce norajean
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 20 hodin.
  • Praha 9, ČR
  • 38 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 56
Aktivita: aktivní
Prodáno: 38
Registrace: 7.7.2010
Město: Praha 9
Stát: ČR

norajean

/ Prodávající
Novinky
322176
3.11.2014 Protože Vánoce se kvapem blíží, tak pokud budete chtít udělat radost koníčkovi či jeho jezdci, pospěšte si s objednávkami, abych to vše stihla :-)

Bylo mi myslím sedm, když jsem poprvé v ruce držela háček. Vedle mne seděla babička a prováděla mne prvními krůčky háčkování, tedy řetízkem. Jak šel čas, objevily se mi v rukou i pletací jehlice, jehla a nit, přišlo i období paličkování, ale nakonec jsem stejně zůstala u toho mého nej.....totiž háčkování.

Z koníčku se stala téměř posedlost. Už si ani nedovedu představit, jaké to je sedět večer u televize s prázdnýma rukama.

Háčkování čabrak přišlo tak nějak samo, když kamarádka zjistila, že nemůže sehnat velikost a barvu, která by koníkovi seděla, řekla jsem, že to zkusím a nakonec se mi práce zalíbila natolik, že u jedné čabraky nezůstalo. Zkouším nové a netradiční vzory, většinou v barevném provedení na přání zákazníků (k závodním dečkám). Nabídka v obchůdku //www.fler.cz/zbozi?ucat=128611 je spíše ilustrační, čabraky háčkuji hlavně na objednávku.

Pokud by se vám líbilo některé z již prodaných zboží, kontaktujte mne a můžeme se dohodnout na výrobě podobného. Čabraky po dohodě háčkuji na objednávku dle vašeho přání (co je v mých silách).

 

Způsob dopravy
Česká pošta,při objednání více kusů platíte samozřejmě jen jedno poštovné. Po vzájemné domluvě též osobní odběr Praha, Milevsko.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od norajean

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--