Profil uživatele
Nordvind
Erzsébet Klubal | prodávající
Moravany u Brna
Registrace: 26.7.2012


 Vítejte v našem krámku ve stylu Romantic Prairie.

Pojďte dál! 


 

 

 

 

Něco mezi venkovským stylem a shabby chic. Není strohý,

ani nabíraný - tak akorát. Mísí se jednoduchost venkova,

opotřebovanost a barevnost půdních nálezů, čistota,

krása přírody.

 

 

 

 Protože veškeré vystavěné zboži pochází z naši dílny

Farmhouse,jsme schopní změnit velikost, barvu, obrázek, 

celkový vzhled výrobků na přání zákazníka!

 

 

 

Vše co dělám, dělám s láskou a nadšením a proto doufám,

že ta láska vtisknutá do mých rukodělných drobnůstek

bude hodně nakažlivá.♥♥♥

A kde to vše vyrábím...  Zvu Vás na návštěvu do DÍLNY,

natáčelo se tam pro Fler MAG.

 

 

 I když zrovna neodpovím, vážím si každé návštěvy,

srdíček a komentářů! Na tomto místě za ně děkuji! ♥ ♥ ♥

 

Erzsébet

 

 P.S. Jako v různých technikách

(jsem vystudovala obor zahraniční obchod) i

v jazyce českém jsem samouk.

Proto se omlouvám za případné nedostatky- i v gramatice!

 

  Pro zákaznice ze Slovenska máme od 20.10.2014. otevřený účet  u FIO banky!     

  Ukázka mých výrobků a krátký rozhovor v čísle JARO 2015  časopisu AMOS         

Od 18.1.2016

 TOPlist

        

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, do 2 až 3 dnů od připsání platby na účet. Pokud to neni u výrobku uvedeno jinak. Balení: jak se dá... :-)
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Farmhouse s.r.o.  prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/nordvind. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.3. Kupující bere na vědomí, že veškeré výrobky u prodejce Farmhouse s.r.o. jsou pouze dekorativní, že žádný výrobek není určen jako hračka pro děti, že žádný výrobek není určen pro styk s potravinami, s nápoji, s kosmetikou nebo s léčivy, a že výrobky je třeba chránit před deštěm a před mrazem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). 3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se pozdějiukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banka ). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Výrobky mohou mít různou dobu dodání. Doba je uvedena vždy u každého zboží samostatně, je součástí objednávky a počítá se od přijetí platby.

5.5. Kupující bere na vědomí, že v době dovolené, je-li řádně uvedena v úvodu těchto podmínek, se termín dodání prodlužuje o počet dnů dovolené.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. června 2017. ****************************************************

Osobní dodatek

Pokud se rozhodnete využít svého práva vrátit zboží do 14 dnů, napište mi, prosím, nejdříve vnitřní poštou. Poté mi pošlete zboží zpět. Mé podmínky jsou velice jednoduché. Jestli bude něco špatně, napište mi, prosím, vyřešíme to k vaší spokojenosti. Záleží mi na tom, aby byli zákazníci spokojeni, aby se vraceli, aby měli z mých výrobků radost. Mám dobrou vůli každý problém vyřešit. Ani tisíc bodů reklamačního řádu nic nevyřeší tam, kde není dobrá vůle. ****************************************************

Poděkování: Text Obchodních podmínek jsem převzala s laskavým svolením od milé uživatelky Bohda. Touto cestou děkuji za jeji souhlas s použitím textů.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
850759
6.12.2019 Poslední 4 kusy v prodeji: https://www.fler.cz/zbozi...
❄ Krásný adventní čas! ❄
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím