Domů Profil prodejce nosím dřevo
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Rýmařov, ČR
  • 41 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 59
Aktivita: aktivní
Prodáno: 41
Registrace: 23.9.2018
Město: Rýmařov
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci. Z časových důvodů nyní nevyrábím na zakázku. Pokud máte nějaké neodkladné přání tak mi prosím napište, ale počítejte s delší dodací lhůtou. Mějte hezké dny Ondra

nosím dřevo

/ Prodávající
Novinky
871241
21.3.2020 Probíhá slevová 10% akce do konce března + pošta za 1/2 a 2 ks bavlněných roušek zdarma!! Kód T18-HI9-RWD

 

Pojďte také nosit dřevo, dřevo které umí zahřát i u srdce...
 
Šperky, které vznikají z darů úžasné přírody. 
 
Líbí se mi filosofie Zero waste (nulový odpad) Mým odpadem jsou pouze drobné piliny a sem tam potřebuji nový smirkový papír.
Pracuji se dřevem, které nacházím různě po lesích a zahradách a také s “odpadem” , který získávám zase od řemeslníků, kteří například vyrábějí nože a podobně. Tímto se ke mě dostávají i kousky dřev tropických, které tudíž také občas v nabídce najdete. Například eben, zebrano, africký ořech a další.
 
Občas mě s výrobou šperku osloví i lidé, kteří by rádi památku na svůj oblíbený strom, který bohužel musel být z nějakého důvodu pokácen. Nějakou dobu už se u mě suší kus břízy, která ohrožovala dům, nebo hruška , která uschla.
Obavy z dřevěných šperků jsou zbytečné.
Nepodléhají náročné údržbě, jen pokud jej nosíte nepřetržitě, tak jednou za 3-4 měsíce jej přetřete olejem nebo voskem a je to. Jak jednoduché... Také bych radil je nebrat s sebou do sprchy a prsteny i náramky ušetřit mytí nádobí.

Máš- li nemocnou duši, tak se schovej v lese jako poraněné zvíře, on tě vyléčí. Temné stromy jsou němí přátelé. Přijmou tě mlčky a budou na tebe hodní.

(Saiigfried von Vegesack)

* Prsteny jsou dělány ručně, ne strojově , proto mohou být mírně asymetrické.  Jsou však pečlivě broušeny, leštěny do vysokého lesku a ošetřeny teakovým olejem.....

* Mějte prosím na paměti, že se jedná o prsteny z čistě přírodního kusu dřeva a jsou tak náchylné k poškození. Vynechal bych je proto ze sportovních aktivit, štípání dříví, prací v dílně apod. Nevystavovat je přílišnému kontaktu s vodou. 

Způsob dopravy
Prozatím zasílám balíčky poštou
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od nosím dřevo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--