Profil uživatele
Novalinda
Prodávající
Nové Hrady v jižních Čechách
Registrace: 5.10.2012

Mé milé zákaznice a zákazníci, všem moc děkuji za přízeň a pokud byste rádi viděli dílnu, kde vznikají šperky pro vás, je k nakouknutí zde :)

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-novalinda-2288

Vítejte,

jmenuji se Linda Nováková a vytvářím převážně minimalistické, nadčasové a jemné šperky ze stříbra. Zdrojem inspirace je pro mě především krásná  přiroda nejen Novohradských hor a historie. Přestože se ve své tvorbě řídím heslem "v jednoduchosti je krása", velmi ráda experimentuji, zkouším nové techniky, materiály, styly... Dalo by se říci, že jsem nadšený samouk a sběratel nových technik tvorby ze stříbra a drahých kamenů :)

Od roku 2012 jsem registrovaná na Fleru jako nakupující, na podzim 2014 jsem využila příležitosti nadcházející mateřské dovolené a otevřením obchůdku vstoupila do flerového světa jako prodejce.

Mým cílem je vytvořit pro Vás kvalitní šperk, který bude Vám či Vámi obdarovaným lidem přinášet dlouho radost.

Pokud Vás má tvorba zaujala, ale raději byste měli šperk dle vlastního návrhu, určitě napište. Moc ráda vyhovím a vyrobím šperk na míru jen a jen pro Vás.

Všechny Vaše dotazy a přání jsou vítány.

Linda

 

Šperky obdrželi certifikát a mají regionální značku:

„Opravdu od nás“ Novohradsko Doudlebsko

Dráček s olivínem ...jaro 2017

 

Pro práci s drahými kovy jsem registrována u puncovního úřadu.

Veškeré mnou vyrobené šperky jsou řádně označeny dle puncovního zákona (do 3g ryzostním číslem, nad 3g státním puncem).

Má výrobní značka:

Přehled puncovních značek:

 

 

Ke každé objednávce je vystavena elektronická faktura. Na přání ji ráda vytisknu a přibalím k objednávce.

Pokud byste si při zakoupení více kusů přáli, aby měl každý šperk svou krabičku,  napište mi to, prosím, do poznámky k objednávce.

Uložit

Uložit

Uložit

Pokud byste tedy nebyli se zakoupeným zbožím spokojeni, kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Udělám vše pro to, aby se situace vyřešila k Vaší naprosté spokojenosti.

 

 

Šperky zasílám Českou poštou DOPORUČENĚ (při nákupu nad 500 Kč jako CENNÉ PSANÍ), v pěkné dárkové krabičce, která je pečlivě a bezpečně zabalena v ochranném obalu.

Pokud byste si při zakoupení více kusů přáli, aby měl každý šperk svou krabičku,  napište mi to, prosím, do poznámky k objednávce.

Způsob dopravy
Šperky zasílám Českou poštou jako pojištěné CENNÉ PSANÍ za 65Kč, protože ztráty doporučených zásilek byly bohužel stále častější. Šperky k Vám dorazí v elegantní dárkové krabičce, která je bezpečně zabalena v ochranném obalu. Pro platby ze Slovenska a zbytku světa:) je k dispozici účet u Fio banky.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce https://www.fler.cz/novalinda prostřednictvím internetového obchodu
Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.
2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.
4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura.
Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.
5. Dodací podmínky
5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený ČS). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní, případně jako cenné psaní. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů vzniklých z kupní smlouvy je kompetentní Česká obchodní inspekce, www.coi.cz (Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2).

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 18.září 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
835755
8.10.2019 Opožděně všem moooc děkuji za gratulku k Topu. Díky, díky, díky :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím