Domů Profil prodejce Novalinda
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Nové Hrady v jižních Čechách, ČR
  • 3115 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1044) 100%
Nadšenci: 1798
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3115
Registrace: 5.10.2012
Město: Nové Hrady v jižních Čechách
Stát: ČR

Novalinda

/ Prodávající
Novinky
1068345
5.8.2023 Vložila jsem nový třpytivý prstýnek a dvě vážky ♥️ https://www.fler.cz/zbozi...
https://www.fler.cz/zbozi...

Mé milé zákaznice a zákazníci, všem moc děkuji za přízeň a pokud byste rádi viděli dílnu, kde vznikají šperky pro vás, je k nakouknutí zde :)

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-novalinda-2288

 Vítejte,

jmenuji se Linda Nováková a vytvářím minimalistické, nadčasové a jemné šperky ze stříbra. Zdrojem inspirace je pro mě především krásná  přiroda nejen Novohradských hor a historie. Přestože se ve své tvorbě řídím heslem "v jednoduchosti je krása", velmi ráda experimentuji, zkouším nové techniky, materiály, styly...

Od roku 2012 jsem registrovaná na Fleru jako nakupující, na podzim 2014 jsem využila příležitosti nadcházející mateřské dovolené a otevřením obchůdku vstoupila do flerového světa jako prodejce.

Obchůdek je moje srdeční "one woman show", kam chodím relaxovat. Všechny své šperky vyrábím výhradně ručně, protože mě to ohromně baví! Stříbrné věcičky z mé dílny jsou tak 100% originál tvořený s láskou a dobrou náladou s cílem přinášet budoucí majitelce či majiteli radost Miluju tě!

Linda

 

Šperky obdržely certifikát a mají regionální značku:

„Opravdu od nás“ Novohradsko Doudlebsko

Dráček s olivínem ...jaro 2017

 

Pro práci s drahými kovy jsem registrována u puncovního úřadu.

Veškeré mnou vyrobené šperky jsou řádně označeny dle puncovního zákona (do 3g ryzostním číslem, nad 3g státním puncem).

Má výrobní značka:

Přehled puncovních značek:

 

 

Ke každé objednávce je vystavena elektronická faktura. Na přání ji ráda vytisknu a přibalím k objednávce.

Pokud byste si při zakoupení více kusů přáli, aby měl každý šperk svou krabičku,  napište mi to, prosím, do poznámky k objednávce.

Uložit

Uložit

Uložit

Pokud byste tedy nebyli se zakoupeným zbožím spokojeni, kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Udělám vše pro to, aby se situace vyřešila k Vaší naprosté spokojenosti.

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. 1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce https://www.fler.cz/novalinda prostřednictvím internetového obchodu Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní či jako cenné psaní. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Prodávající nenese odpovědnost za ztrátu, poškození nebo zničení zboží při jeho přepravě.

 

6. Pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů vzniklých z kupní smlouvy je kompetentní Česká obchodní inspekce, www.coi.cz (Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2).

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 18.září 2014.

 

 

Šperky zasílám v ČR Českou poštou jako pojištěné CENNÉ PSANÍ, v pěkné dárkové krabičce, která je pečlivě a bezpečně zabalena v ochranném obalu.

Pokud byste si při zakoupení více kusů přáli, aby měl každý šperk svou krabičku,  napište mi to, prosím, do poznámky k objednávce.

Způsob dopravy
Šperky zasílám Zásilkovnou na výdejní místo či Českou poštou na adresu jako pojištěné cenné psaní za 85Kč. Šperky k Vám dorazí v elegantní dárkové krabičce, která je bezpečně zabalena v ochranném obalu. Pro platby ze Slovenska a zbytku světa:) je k dispozici účet u Fio banky v EUR.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Novalinda

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--