Newsletter ze dne 21.10.2017 (https://www.fler.cz/node/28611)
Pokud se vám tento e-mail nezobrazuje správně, klikněte zde.

Dostaňte se na kreativní výsluní - soutěžíme o milion!

Pomoc s vybudováním značky, marketingová podpora a spousta reklamního prostoru jen a jen pro Vás. To jsou výhry v soutěži Dostaň se na kreativní výsluní, kterou jsme připravili ve spolupráci s časopisem Instinkt. Pokud se tedy chcete stát profíkem nebo prostě zviditelnit svou tvorbu, neváhejte a přihlaste se na www.fler.cz/soutez-instinkt.

Přihlásit se může každý prodejce, ať už začátečník nebo zkušený mazák. Stačí napsat pár vět o sobě nebo o své značce a přiložit fotky výrobků a tvorby a zaujmout jimi porotu a poté diváky. Hodnotí se zajímavost tvorby a příběhu, žádné jiné podmínky nejsou.

Skvělé výhry!

A takhle skvělé výhry jsme na Fleru ještě neměli! Všechny ceny dohromady mají hodnotu víc než milion korun.  Výherce získává inzerci v časopisech jako Instinkt nebo Top Dívka a v TV Barrandov za více než 700 000 Kč, profesionální mediální kampaň od focení až po grafiku, Fler show na 1 měsíc, Cat show na 3 měsíce, propagaci na Facebooku Fler.cz, propagaci na Instagramu Fler.cz, propagaci v newsletterech Fler.cz a ve Fler Magazínu. Kdyby se vám to pořád  zdálo málo, přihazujeme na závěr ještě profesionální foťák s vybavením od největšího prodejce elektroniky Alza.cz.

A abychom vás ještě víc nalákali, tak máme ceny pro všech 40 finalistů. Každý z nich postupem do finále automaticky získává propagaci v časopise Instinkt i tady na Fleru a na našich sociálních sítích během ledna a února. Tak co, zkusíte to? Rozmýšlet můžete do konce listopadu ;)


Proč se přihlásit?
Protože je to snadné a výhra je obrovská. Protože si tak otestujete, jestli jdete správným směrem. V časopisu Instinkt se navíc objeví medailonky všech tvůrců, kteří postoupí do 2. kola, takže velkého zviditelnění se dostane několika desítkám tvůrců.

Jak se mohu přihlásit?
Přihlásit se můžete zde. Stačí vyplnit formulář a prostřednictvím SMS předplatit čtyři lednová čísla časopisu Instinkt, ve kterých bude vycházet představení všech 40 finalistů (cena SMS je 60 Kč).

Do kdy se mohu přihlásit?
Čas na přihlášení máte do 30. listopadu.

Jak soutěž probíhá?
Soutěž má 2 kola, v prvním odborná čtyřčlenná porota vybírá ze všech přihlášených 40 tvůrců, které pošle do 2. kola. Výherce pak z finalistů vybere veřejnost a porota. Vítězí ten, kdo se celkově umístil nejlépe jak v hlasování veřejnosti, tak poroty.

Kdo je v porotě?
Jiří Kubeš
zakladatel Fleru, admin
Linda Kholová
šéfredaktorka časopisu Instinkt
Jana Sobotková
úspěšná Fler tvůrkyně vystupující pod značkou Stromli
Klára Havlíková
součást agentury Empresa Media

© 2008 - 2017, Fler.czKontaktFler teamFler na Facebooku