Profil uživatele
Nyxy
Prodávající
Hodslavice
Registrace: 24.8.2010

Zdravím všechny, jsem ráda, že se koukáte právě na mé zboží a doufám, že se vám alespoň něco z něj trošku líbí. Je mi devatenáct, studuju gympl a i když toho volného času moc nemám, tak jej občas věnuju právě těmhle výrobkům.

Dříve jsem strávila hodně času s korálky, dělala jsem naušnice, náramky, řetízky, všechno možné. Pak mě ta vášeň tak nějak opustila, ale po pár měsících jsem jela s přáteli do Francie, a když jsme dělali přestávku v německém městě Heidelberg a zastavovali se u všech možných obchůdků, obchodníků, pouličních zpěváku a bavičů, zaujaly mě výrobky jakési paní, která tam měla vystavené nádherné dekorace (foto). Její výrobky mě tak zaujaly, že už jsem se skoro nemohla dočkat, až budu doma, abych něco podobného taky zkusila. No, napoprvé to nebylo nic moc, ale postupně jsem se začala zlepšovat a teď to vypadá jakžtakž k světu. Už jsem se párkrát dostala i k tomu, abych své "srdíčkové dekorace" vystavila na Fler i pro vás, ale pokaždé do toho vstoupily něčí narozeniny, či svátky a ať už byly tetiny, kamarádčiny či narozeniny od přítele, tak právě dokončený a "samozřejmě" nejhezčí výrobek jsem věnovala jako dárek právě jim. Takže pro Fler už mi toho moc nezbylo, jen ty o malinko míň povedené verze. Ale snažím se a až udělám jedno pro kamarádku (právě oslavila 18tiny), tak hned si pospíším s druhým výrobkem a ten už snad bude čekat na vás :)

 

Srdíčková paní, která mne inspirovala

Srdíčka v Heidelberku - moje inspirace :)

Co se týče fotografií, které jsem tady vložila... Nejsem žádný velký fotograf, to jde vidět, ale fotím ráda, pro zábavu a pro radost. A tu radost chci rozdávat, proto jsem je umístila zde. Dvě nepovedenější fotky (kopretinky a schovaná Eiffelovka) jsem jaksi samozřejmě nefotila já, ale přítel, snad se vám tedy zalíbí aspoň ony. Ať jsem kdekoli, vše ráda dokumentuju, a tak jsou fotečky z různých míst naší republiky a některé dokonce i z Francie. Byla jsem i v jiných zemích (Itálie, Anglie, Slovensko, Chorvatsko, ...), kde jsem samozřejmě fotila taky, ale to jsme ještě neměli difitální foťák, ale takový ten na film, popřípadě jsem s sebou měla mobil, a z toho nějak extra dobré fotky nevypadly. Ale chci cestovat dál, tak se třeba můžete těšit. Ale moc vás prosím o jedno-respektujte AUTORSTVÍ FOTOGRAFIÍ. Přece jen jsem si s nimi dala moc práce (I když upozorňuji, že nijak nejsou upravovány, vše je jen čistá příroda), a tak by mi bylo líto, kdyby jste si je jen tak okopírovali aspoň bez obyčejného "děkuji".

 

Kdyby vám cokoli nebylo jasné, dejte vedět. Kdyby jste si něco přáli nechat vyrobit na zakázku, ozvěte se. Výjdu vám vstříc :) Budu doufat, že se vám mé výrobky budou líbit a že se za mnou občas budete vracet.

Mějte se nádherně,

Anna

 

Anglie, Stonehenge

Moje návštěva Anglie, Stonehenge

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, vše záleží na domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím