BOHUŽEL JSME NA KONCI ZÁŘÍ UZAVŘELY PŘÍJEM OBJEDNÁVEK S DODÁNÍM POD STROMEČEK. AKTUÁLNÍ DODACÍ DOBA JE LEDEN-ÚNOR 2019!!! VÍCE INFO U PROFILU. :)
Profil uživatele
Obchůdek u Madlenky
Prodávající
Prostějov
Registrace: 20.7.2011

___________________________________________________      

JAKO KAŽDOROČNĚ JSME PŘED VÁNOČNÍMI SVÁTKY ZAVALENY PRACÍ, PROTO JSME ZAKÁZKY S DODÁNÍM POD STROMEČEK JIŽ KE KONCI ZÁŘÍ UZAVŘELY, JAK JSME  PŘEDEM AVIZOVALY.   OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ PO 1.10.2018  VÁM RÁDY PŘIJMEME I NYNÍ, ALE TERMÍN DODÁNÍ SE POSUNUJE NA ÚNOR-BŘEZEN 2019!!! 

 

VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ ZAKÁZEK  A VÁŽNÉ NEMOCI MÁME BĚŽNOU DODACÍ DOBU  4 TÝDNY OD OBJEDNÁNÍ, MIMO ZÁŘÍ-PROSINEC (viz info výše).  OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME STÁLE, PROTO SE TERMÍN DODÁNÍ NEUSTÁLE POSOUVÁ.

TATO DODACÍ LHŮTA  POCHOPITELNĚ PLATÍ PRO NOVÉ OBJEDNÁVKY, JIŽ PŘIJATÉ JSOU ODESÍLÁNY PRŮBĚŽNĚ, V PŘEDEM DOHODNUTÝCH TERMÍNECH... :) KVŮLI VÝŠE UVEDENÉMU DOČASNĚ POZASTAVUJEME I PŘÍJEM OBJEDNÁVEK NA MAŇÁSKY PODLE FOTKY.

POŽADUJETE-LI VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ KUSŮ PRO ŠKOLY, ŠKOLKY, KNIHOVNY  A MAŇÁSKOVÁ DIVADLA -  DLE INDIVIDUÁLNÍ DOHODY! KONTAKTUJTE NÁS VNITŘNÍ POŠTOU FLER.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ... ___________________________________________________

 
NAKOUKNĚTE TAKÉ DO NAŠICH DALŠÍCH OBCHŮDKŮ...  Najdete u nás malované šperky na dřevě na www.fler.cz/eve-art, případně tepané nerezové šperky s kameny na www.fler.cz/atelier-d-art a originální kraslice na www.fler.cz/atelier-d-art-kraslice... 

V případě, že nakoupíte ve více našich obchůdcích najednou, posíláme v jednom balíčku za jedno poštovné!!!

_______________________________________________________________

 

 

Vítejte v Obchůdku u Madlenky...

Naše švadlenka Madlenka pro Vás  připravila velkou spoustu originálních autorských maňásků pro děti i dospěláky a bude určitě moc ráda, když se sem přijdete znovu podívat a třeba si i nějaké koupíte... Mrkající

Bude-li Vám v naší nabídce cokoliv konkrétního chybět, nebojte se Madlence napsat. Určitě se Vám pokusí vyjít vstříc a vyrobit   maňáska podle Vašich představ.  Jsme schopni na přání naše hračky plnit i přírodním ovčím rounem.

Těšíme se na Vaši návštěvu...

 

Madlenka

 

Ke každé objednávce jako poděkování přidává naše Madlenka i malý dárek. Šlápnul vedle

 

Přijaté a již potvrzené objednávky je pro nás administrativně složité stornovat a způsobuje nám to komplikace a následně i náklady. Před odesláním objednávky si proto, prosím, rozmyslete, zda zboží opravdu chcete. Na sklad nevyrábíme, do každého maňáska se pustíme až po přijetí objednávky a její úhradě. Děkujeme za pochopení...

A na závěr upřesnění k dodání... Standardně výrobky na území ČR posíláme Českou poštou v přepravním sáčku nebo v krabici jako pojištěný "balík do ruky" (na přání jako "balík na poštu"). Poštovné a balné je nejčastěji 90,- Kč, u větší zásilky pojištěné na vyšší částku až 140,- Kč. Doručení balíku ČP trvá někdy i pět pracovních dnů! Budete-li si přát dodat balíček dříve, je nutné odesílat jako EMS s garantovaným dodáním do druhého dne, ale za výrazně vyšší poštovné (cca až 200,- Kč).

V případě, že si objednáte najednou z více našich obchůdků (www.fler.cz/obchudek-u-madlenky, www.fler.cz/eve-art, www.fler.cz/atelier-d-art, www.fler.cz/atelier-d-art-kraslice), posíláme pochopitelně vše najednou v jednom balíčku a poštovné budete platit jen jedno, vždy to nejvyšší. V případě objednání i kraslic bude poštovné  140,- Kč. 

Omlouváme se, ale po špatných zkušenostech NA DOBÍRKU NEZASÍLÁME!!! Zde na Fleru v "moje hodnocení"  (www.fler.cz/uzivatel/moje-hodnoceni) naleznete dostatečné množství kladných komentářů a doporučení od spokojených nakupujících, takže nemusíte mít obavu o doručení balíčku i při platbě předem. 

Do zahraničí zasíláme jen po předchozí dohodě vnitřní poštou. Pro nakupující ze Slovenské republiky máme zřízen účet u FIO BANKY, takže neplatí bankovní poplatky za převod peněz. Poštovné s balným na Slovensko je od 170,- Kč (balíček do 1/2 kg - cca 2 maňásci), ale  také za 270,- Kč (do 1kg) a za 370,- Kč (nad 1kg) podle velikosti balíčku a jeho váhy při platbě předem na účet. Na dobírku do zahraničí nezasíláme!

Fakturu zasíláme běžně pouze v elektronické podobě. Budete-li potřebovat fakturu v tištěné podobě, připište nám tento požadavek k objednávce a faktura přijde v balíčku se zbožím, případně předem nebo dodatečně poštou, dle dohody...

 

ZDE PREZENTOVANÉ VÝROBKY JSOU DLE VLASTNÍHO NÁVRHU A PODLÉHAJÍ AUTORSKÝM PRÁVŮM. DĚKUJEME, ŽE NEKOPÍRUJETE...

 

Musíme se  pochlubit novinkou, konečně máme vlastní logo. Doufáme, že se Vám líbí, stejně jako nám...

 

Jako důkaz, že maňásci od naší Madlenky se u dětí těší opravdu velké oblibě, nám naše stálá malá zákaznice Nicolka namalovala i obrázek. Jak jinak, našeho skřítka. Máme s Madlenkou obrovskou radost a moc děkujeme jí i její mamince... Pusa

Přírůstky do rodiny maňásků - VETERINÁŘI a  DĚTI... Maňásky vytvořila Madlenka na zakázku pro belgického zákazníka na DEN ZVÍŘAT v Bruselu... :) I tyto nebo podobné maňásky je možné objednat... Stačí napsat Váš požadavek na provedení maňáska, Madlenka ho vyrobí, vloží s rezervací pro Vás a pak si ho zde na Fleru můžete koupit.

 

  
DUHOVÝ SKŘÍTEK - maskot sdružení "Děti patří domů o.s."...

 
    
Skřítka navrhla a vyrobila naše Madlenka jako sponzorský dar pro sdružení Děti patří domů o.s., které se věnuje pěstounské péči. Více na http://www.detipatridomu.cz/...
 
 
 
Na základě tohoto skřítka vzniklo mnoho  jeho barevných variant...
 
 
   
 
 
Další skřítek, tentokrát copánkový se skřítkem Barvínkem...
 
 
  
 
    
 
Velká waldorfská panenka Terezka...
 
  
 
  
 
Kolekce lesních skřítků a luční víly...
 
 
 
Andělský ďáblík nebo ďábelský anděl?!... :)
 
 
 A zatím poslední maňásek-koledník s pomlázkou (u nás s kocarem)...
 
 
 
 
 

 

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
746702
8.9.2018 BOHUŽEL JSME NA KONCI ZÁŘÍ UZAVŘELY PŘÍJEM OBJEDNÁVEK S DODÁNÍM POD STROMEČEK. AKTUÁLNÍ DODACÍ DOBA JE ÚNOR 2019!!! VÍCE INFO U PROFILU. :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.