Profil uživatele
OBRAZY DUŠE
Prodávající
Benešov
Registrace: 1.1.2018

Jako vědomý člověk víš, že jsi Jedinečný. Jsi tvůrcem svého života, vztahů a místa, ve kterém žiješ a je pro tebe důležitý pocit harmonie a smysluplnosti.  

Být vědomý znamená být si vědom všech svých částí - svého těla, mysli, srdce, ducha i duše. Hledáš-li spojení s duší, právě toto je místo, kde se můžeš setkat s OBRAZEM vlastní DUŠE.  

Proč mít svůj OBRAZ DUŠE?

Obraz duše je portrét té naší části, která je spojena s podstatou. Je to Duše a pokud jsme s ní v kontaktu, naše životy dávají smysl. Jak už bylo řečeno na začátku, jako vědomí člověk víš, že jsi jedinečný a také víš, že o svou jedinečnost je třeba pečovat.
Protože v každodenním tlaku mysli se smysluplnost duše ztrácí a ty víš,  že jedině s ní budeš svůj, ať to znamená cokoliv. Protože tento obraz ti každé ráno připomene KDO JSI a to ti dá sílu jít svou vlastní cestou.
 
Z vlastní zkušenosti vím, že nalezením sebe sama, vlastní jedinečnosti se znovu "dostáváme do hry". Proto je mi velkou ctí vaši jedinečnost OBRAZEM DUŠE podpořit.
Způsob dopravy
Česká pošta, PPL, Zásilkovna, Flerdoprava, Balíkovna
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím