Menu
--
Domů Profil prodejce Od Terezky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 23 hodin.
  • p. Zdiby, ČR
  • 13 prodaných kusů
  • 90% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 90%
Nadšenci: 39
Aktivita: aktivní
Prodáno: 13
Registrace: 7.3.2013
Město: p. Zdiby
Stát: ČR

Od Terezky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

OMLUVA

Tak, jak začít... Po několika letech jsem se opět přihlásila na Fler. A byla to těžká léta, jen práce a práce (vydělávání peněz), na tvoření už nezbyl žádný čas - a ani nálada. Teď jsem se snad dostala z nejhoršího. A koukla se zas na Fler... A upppss... Strašně moc se omlouvám všem, co si ode mne chtěli něco objednat, zato, že jsem nekomunikovala, že jsem tu nebyla. Omlouvám se Vám všem. Časem snad zase začnu tvořit a nabízet zde své výrobky... doufám.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tvořím ráda, podle nálady a volného času - a toho, bohužel, moc nemám. Nejraději z květin, živých i suchých, z dalších přírodnin, z kůže, látky, drátků, občas z papíru. Materiál hledám ve svém okolí, bydlím v bývalé chatové oblasti, a tak o "odložený" materiál ze zahrádek není nouze, hlavně zjara a  koncem léta, kdy chataři uklízí, stříhají, řežou a vyhazují ... taková trochu recyklace, akorát se musí hodně (a často) chodit a dobře se dívat. Něco vyrábím doma, něco sbírám, některé komponenty nakupuji, ale to už není ono. Některé složky se mi daří doopravdy recyklovat, z nepotřebných věcí, a na to jsem pak doopravdy pyšná, možná proto, že strašně nerada něco vyhazuji (kromě odpadků :))

A tak, pokud se Vám moje výrobky líbí (a já jsem z FLERu a hlavně z Vás dalších tvořících lidiček nadšená), a máte nějaké otázky, připomínky, tipy, no prostě cokoliv, klidně mě přes FLER kontaktujte, budu ráda, a už teď se těším (asi jsem praštěná ...:))

 

A strašně moc děkuju za všechna srdíčka, která dostávám - a předem se omlouvám všem, kterým za ně zapomenu poděkovat - tak děkuju, moc, díky nim tvořím ještě raději.

 

Během - nebo spíše koncem léta - přidám materiál k tvoření; různé přírodniny, sušiny, apod., budu se snažit, aby to byly takové, o které nezakopnete na každé mezi, ale opravdu krásné a neokoukané :)) Budou v "Materiál", jako "Ostatní" a samozř. v mém zboží, tak snad se bude líbit :))

Způsob dopravy
Jste-li z Prahy nebo blízkého okolí, je možnost osobního předání zboží (místo posílání Českou poštou), ušetříte za poštovné. Nejlépe Praha 8, 9 (ale mohu se přiblížit i jinam po Praze), popř. Zdiby, Klecany. Jinak doprava prostř. České pošty, poštovné a balné od cca 65,- Kč výše, podle zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Od Terezky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím