Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Od Terezky
Prodávající
p. Zdiby
Registrace: 7.3.2013

Tvořím ráda, podle nálady a volného času - a toho, bohužel, moc nemám. Nejraději z květin, živých i suchých, z dalších přírodnin, z kůže, látky, drátků, občas z papíru. Materiál hledám ve svém okolí, bydlím v bývalé chatové oblasti, a tak o "odložený" materiál ze zahrádek není nouze, hlavně zjara a  koncem léta, kdy chataři uklízí, stříhají, řežou a vyhazují ... taková trochu recyklace, akorát se musí hodně (a často) chodit a dobře se dívat. Něco vyrábím doma, něco sbírám, některé komponenty nakupuji, ale to už není ono. Některé složky se mi daří doopravdy recyklovat, z nepotřebných věcí, a na to jsem pak doopravdy pyšná, možná proto, že strašně nerada něco vyhazuji (kromě odpadků :))

A tak, pokud se Vám moje výrobky líbí (a já jsem z FLERu a hlavně z Vás dalších tvořících lidiček nadšená), a máte nějaké otázky, připomínky, tipy, no prostě cokoliv, klidně mě přes FLER kontaktujte, budu ráda, a už teď se těším (asi jsem praštěná ...:))

 

A strašně moc děkuju za všechna srdíčka, která dostávám - a předem se omlouvám všem, kterým za ně zapomenu poděkovat - tak děkuju, moc, díky nim tvořím ještě raději.

 

Během - nebo spíše koncem léta - přidám materiál k tvoření; různé přírodniny, sušiny, apod., budu se snažit, aby to byly takové, o které nezakopnete na každé mezi, ale opravdu krásné a neokoukané :)) Budou v "Materiál", jako "Ostatní" a samozř. v mém zboží, tak snad se bude líbit :))

Způsob dopravy
Jste-li z Prahy nebo blízkého okolí, je možnost osobního předání zboží (místo posílání Českou poštou), ušetříte za poštovné. Nejlépe Praha 8, 9 (ale mohu se přiblížit i jinam po Praze), popř. Zdiby, Klecany. Jinak doprava prostř. České pošty, poštovné a balné od cca 65,- Kč výše, podle zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím