Vyrobím hlavolamy na zakázku s vlasním textem, hlavolamy k jubileu, hlavolamy pro party lidí s iniciálami a pod. Osobní odběr je možný ve Vlašimi.
Profil uživatele
OJ
Prodávající
Vlašim
Registrace: 11.3.2011

Dřevo je moje vášeň, které se věnuji přes 30 let. Rád chodím na houby a v lese vždy najdu nějakou hrátku přírody-samorost, ze které pak dotvořím svoje dílko. Dále pak vytvářím dřevořezby a hlavolamy.

Často experimentuji a překonávám sám sebe. S délkou hlavolamu jsem vytvořil 3x světový rekord. Poslední nejdelší hlavolam na světě je vyřezán lupénkovou pilkou z dubové lišty 4 cm široké o síle cca 4 mm. Mým cílem bylo vyrobení hlavolamu delšího než 1 km, počet dílků je 100.001 ks. Po přeměření agenturou Dobrý den se můj cíl splnil. Na hlavolamy mám i užitný vzor.

Dřevořezby, hlavolamy i obrazy Vlnky rád zhotovím dle vašeho přání v potřebné velikosti. Rozřežu cokoliv dřevěného, od kousku dřeva přes vařečku, ramínko, lyži až po klacík od zmrzliny. Pokud tedy máte něco na rozřezání co nepotřebujete, rád se toho ujmu :o). Moje dílka jsou originálními dárky pro Vaše nejbližší, vždy udělají radost.

Anděl se zabydlel u mojí milé zákaznice. Myslím, že se mu bude bydlet dobře, úplně se z toho rozzářil :-).

Chtěl bych také poděkovat mojí dceři Janě (Yahoodka22), která za mě spravuje tento účet a komunikuje s vámi. Jsem jí za to velmi vděčen.

Nakoukněte do obchůdky mé dcery Jany Yahoodka22, nabízí krásné plstěné šperky, malované sklo a fotografie. Pokud nakoupíte v obou obchůdcích, platíte pouze jedno poštovné! Na druhém profilu Yahoodka. nabízí drátované dekorace.

Napsali o mě:

Vlašimský řezbář vyrobil další unikátní hlavolam ve tvaru puzzle

Agentura Dobrý den - Hitparáda rekordů - Nejdelší dvouvrstvý ručně řezaný hlavolam

Oldřich Jahodář z Vlašimi vyrobil unikátní dřevěný hlavolam

Český rekordman chce do Buckinghamského paláce

Toulavá kamera 2003 - Řezbář (nutno sjet až dolů)

atd.

CERTIFIKÁTY O REKORDECH

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, poštovné uvedené u každého výrobku je pouze orientační, vždy zjišťuji konečné poštovné až po objednávce. Zboží balím precizně a tak, aby k Vám dorazila v celku.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
571648
24.11.2016 Tuto sobotu 26. 11. mne můžete navštívit na 5. Podblanickém kreativním jarmarku ve Vlašimi.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.