Vyrobím hlavolamy na zakázku s vlasním textem, hlavolamy k jubileu, hlavolamy pro party lidí s iniciálami a pod. Osobní odběr je možný ve Vlašimi.
Profil uživatele
OJ
Prodávající
Vlašim
Registrace: 11.3.2011

Dřevo je moje vášeň, které se věnuji přes 30 let. Rád chodím na houby a v lese vždy najdu nějakou hrátku přírody-samorost, ze které pak dotvořím svoje dílko. Dále pak vytvářím dřevořezby a hlavolamy.

Často experimentuji a překonávám sám sebe. S délkou hlavolamu jsem vytvořil 3x světový rekord. Poslední nejdelší hlavolam na světě je vyřezán lupénkovou pilkou z dubové lišty 4 cm široké o síle cca 4 mm. Mým cílem bylo vyrobení hlavolamu delšího než 1 km, počet dílků je 100.001 ks. Po přeměření agenturou Dobrý den se můj cíl splnil. Na hlavolamy mám i užitný vzor.

Dřevořezby, hlavolamy i obrazy Vlnky rád zhotovím dle vašeho přání v potřebné velikosti. Rozřežu cokoliv dřevěného, od kousku dřeva přes vařečku, ramínko, lyži až po klacík od zmrzliny. Pokud tedy máte něco na rozřezání co nepotřebujete, rád se toho ujmu :o). Moje dílka jsou originálními dárky pro Vaše nejbližší, vždy udělají radost.

Anděl se zabydlel u mojí milé zákaznice. Myslím, že se mu bude bydlet dobře, úplně se z toho rozzářil :-).

Chtěl bych také poděkovat mojí dceři Janě (Yahoodka22), která za mě spravuje tento účet a komunikuje s vámi. Jsem jí za to velmi vděčen.

Nakoukněte do obchůdky mé dcery Jany Yahoodka22, nabízí krásné plstěné šperky, malované sklo a fotografie. Pokud nakoupíte v obou obchůdcích, platíte pouze jedno poštovné! Na druhém profilu Yahoodka. nabízí drátované dekorace.

Napsali o mě:

Vlašimský řezbář vyrobil další unikátní hlavolam ve tvaru puzzle

Agentura Dobrý den - Hitparáda rekordů - Nejdelší dvouvrstvý ručně řezaný hlavolam

Oldřich Jahodář z Vlašimi vyrobil unikátní dřevěný hlavolam

Český rekordman chce do Buckinghamského paláce

Toulavá kamera 2003 - Řezbář (nutno sjet až dolů)

atd.

CERTIFIKÁTY O REKORDECH

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, poštovné uvedené u každého výrobku je pouze orientační, vždy zjišťuji konečné poštovné až po objednávce. Zboží balím precizně a tak, aby k Vám dorazila v celku.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
684931
23.12.2017 Betlém od OJ ve Flertipech https://www.fler.cz/novin...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.