Domů Profil prodejce ojásek
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Jílové, ČR
  • 300 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (132) 100%
Nadšenci: 720
Aktivita: aktivní
Prodáno: 300
Registrace: 23.9.2008
Město: Jílové
Stát: ČR

ojásek

/ Prodávající
Novinky
1014326
5.7.2022 Veškeré zboží je v galeriích a v IC prodejnách. Objednávky budu potvrzovat s prodlevou, až zjistím, zda je zboží dostupné. Děkuji za pochopení.

 

 


 

 Vítám Vás!

Jmenuji se Oja Jelínková a ráda propojuji různé  techniky i materiály, aby z nich vzešlo cosi, co na počátku není zřejmé, ale konečný výsledek můžete vidět tady v obchůdku či v galeriích po České republice.  Vyzkoušela jsem technikou měkkého pájení zpracovávat  řadu materiálů, v oblibě mám zejména  minerály a sklo- fusing sklo, dřevíčka, mušle. Poslední rok jsem propadla kouzlu  hlíny, je to neustálé hledání....stálé pokusy a omyly - to je má nejoblíbenější metoda, možná moje životní cesta, po vzoru Járy Cimrmana:-))......

Ať už přicházíte do tohoto virtuálního obchůdku, abyste si něco koupili či abyste se jen jukli - děkuji za návštěvu.

Jelikož prodávám šperky převážně jinde, může se stát, že Vámi vybraný šperk nebude už fyzicky k mání. Děkuji za pochopení.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce nebo v krabičce ručně vyrobené. Cena poštovného je 59,-Kč, přičemž pojištěné zboží je na 1000,-Kč. Pokud je zásilka dražší, pojištění připlácí kupující.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od ojásek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--