Profil uživatele
OKO
Prodávající
Orlová Lutyně
Registrace: 5.2.2009

Jmenuji s Mirka a patřím již do starší generace.Logo OKO mi navrhla dcera , která představuje své výrobky pod jménem Lamia. Obdivuji krásy přírody, hlavně lehce přelédnutélné detaily. Také ráda pletu, háčkuji a vyšívám, ale s přibývajícími léty jsou prsty neohebnější a zrak slabší.

Fotografuji již od školních let. Nejdříve to byly akce spolužáků, pak rodinná fotografie až k fotografiím vnučky. Ta je však již ve věku - náctiletých a odmítá být objektem našeho zájmu. A tak nejbližší a nejvděčnější je příroda se svou proměnlivostí a neopakovatelností. Na to dříve nebyl čas. Doma pak pěstuji orchideje a tak mám možnost z blízka obdivovat jejich různorodost a vznešenost.

Pro své známe a rodinu dělám ze svých fotografií kalendáře. Na příští rok  chystám kalendář z fotografiemi  orchidejí. Dcera mě také pobízí, ať se vrátím k vyšívání, mám zatím dostatek bavlnek i předloh. Tak snad příště.

Způsob dopravy
poštou
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím