Domů Profil prodejce Olga.Pospisilova
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Velké Meziříčí, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 115
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 13.3.2013
Město: Velké Meziříčí
Stát: ČR

Olga.Pospisilova

/ Prodávající
Novinky
266214
15.5.2014 Nové vzory peněženek.
Originální kapsáře, květináče,obaly na knihy a panenka.

Vítám Vás!

Stále hledáte něco co Vám zpříjemní Váš domov? Něco co potěší oko a duši? Nemůžete najít nic co by Vám zcela sedělo?  Prodávám již hotový patchwork, ale především se specializuji na tvorbu, řekla bych, přímo na míru. Každý člověk má svou duši a ta by měla být v souladu s jeho prostředím. Dělám konkrétní věci pro konkrétní lidi. Potřebuji o nich něco vědět, jací jsou, jak žijí, jaký mají temperament. Pak jsem schopná udělat jim patchwork, který bude s nimi souznít. Napíšu Vám  jeden příklad. Maminka si nechala udělat deky pro své dvě dospívající dcery. Poslala mi jejich fotky, snímky jejich pokojíčku a umožnila mi se s nimi setkat. Potom jsem se pustila do šití a měla jejich obraz stále na paměti. Každá deka byla jiná, ale byly to v podstatě sestry, tak jako ty dvě dívky byly sestry a přece každá jiná.  Při předávání jsem  neřekla, která má být pro kterou a k mému údivu si každá vybrala přesně tu svou, kterou jsem jí během šití věnovala. Náhoda? Možná. Můžete to vyzkoušet. Ušiji Vám prakticky cokoli. Deku, polštáře, prostírání , bundy, vesty, obrázky na stěnu, podsedáky na židle, peněženku, tašku, kabelku, batoh.  Stačí poslat na e-mail Vaše fotografie, fotografie Vašeho interiéru a něco mi o sobě napsat. Pokusím se vytvoři něco, co bude opravdu jenom pro Vás nebo pro někoho Vám blízkého.

Používám výhradně látky zahraniční, speciálně určené pro patchwork, jejichž cena za metr se pohybuje kolem tří set korun. Tomu pak odpovídá i cena za výrobek, ale životnost takových materiálů je nesrovnatelně delší, než u jiných látek a barevný efekt nemizí po prvním vyprání. Patchwork je vůbec jeden z nejtrvanlivějších výrobků, což je dáno technikou šití, kde je vše mnohokrát sešito a prošito.

To je nyní asi vše co Vám chci sdělit.

Potěší mě, když se ozvete.

 

Vaše Olga

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Olga.Pospisilova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--