Menu
--
Profil prodejce olinea Domů
Profil uživatele
olinea
Prodávající
Lísek u Bystřice n.Pern.
Registrace: 2.12.2017

VÍTÁM VÁS V MÉM OBCHŮDKU... 

Jmenuji se Olga a velice ráda se věnuji jakékoliv tvořivé práci (pletení, šití, vyšívání, háčkování, malování, výroba šperků) a v poslední době výroba fleesových hraček pro mazlíčky. Je to pro mě relax a odpočinková tvorba. Doufám, že Vás zaujmou mé výrobky a mnohé i osobně potěší. Děkuji všem za návštěvu:-)

- u hraček pro mazlíčky je možnost domluvy na barevném provedení. Pro chovní stanice udělám dle požadavku barevné variace pro štěnátka, koťátka do nových domovů.  

- pro kupující ze Slovenska mám otevřený účet u Tatra banky (takže převod na účet je bez poplatků). Cena poštovného je dle aktuálního ceníku České pošty.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou (doporučenou zásilkou při platbě převodem na účet), PPL nebo přes Zásilkovnu. V ceně poštovného je i balné. Po dohodě lze zaslat zboží i na dobírku. Při vyšší hmotnosti balíčku se poštovné navyšuje dle aktuálních tarifů dopravce. Při zasílání balíčku do zahraničí je poštovné upraveno (podle hmotnosti balíčku a cílové země) dle tarifů České pošty, nakupující bude o výši poštovného předem informován.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce olinea prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/shop/olinea. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u MONETA Money bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou, PPL nebo přes Zasilkovnu. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník dopravce.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. prosince 2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
858787
18.1.2020 Pro milovníky kočiček mám nově v nabídce plstěné kuličky se šantou (přírodní hračka - zdravotně nezávadná!)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím