Profil uživatele
olusese
Prodávající
Kladno
Registrace: 10.9.2008

Po dlooooouhé odmlce jsem se odhodlala zase to zkusit a občas sem něco vložit...Stydlivý úsměv   

...občas už si najdu chvilku na to, co mě baví...

 

...na jógu... 

      

 

...na práci se dřevem... 

  

 

...ale i tak se pořád motám kolem těch našich pohromáků, takže smolím i něco pro ně... 

          

           

 ... v mém obchůdku najdete vše možné, račte vstoupit ...

[]Borec

 

  

 

A pokud byste měli zájem o věci s tématikou starých dodávek a kempování nakoukněte i do mého druhého profilu barBus ...Pozor!

 

 

bavlněný plyš:

80% bavlna, 20% polyester (prát na 30°C, žehlit na první stupeň)

 

výplň - vlizelínová vata:

100% PES (prát v pračce na 30°C na šetrný program, př. hedvábí...)

 

oba materiály splňují standardy Oeko-Tex, čili jsou vhodné pro dětské hračky

 

barvy na textil:

Pebeo Setacolor Opaque

 

výrobky jsou atestovány, chemicky stálé a nezávadné

 

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

1. CENY ZBOŽÍ A DOPRAVA

Ceny zboží zde uvedené jsou ceny konečné (vč. DPH) a jsou platné v momentě uskutečnění objednávky. K ceně zboží bude připočteno poštovné (viz. níže).

Zboží je zasíláno jako doporučená zásilka prostřednictvím České pošty. Za vnitrostátní zásilky Vám bude účtováno poštovné v ceně 59 Kč, u rozměrnějších zásilek (kabáty, bundy, mikiny nebo zásilky s více kusy zboží) bude navýšeno na 90 Kč.

2. ZPŮSOB PLATBY A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Platba za zboží je možná pouze předem bankovním převodem na účet prodávajícího. Platební údaje pro platbu převodem na účet obdrží kupující e-mailem s potvrzením o přijetí objednávky. 

Dodací lhůty:

Veškeré vystavené zboží je skladem a bude odesláno nejpozději do druhého pracovního dne od přijetí platby. Dodání očekávejte zpravidla během 24 hodin od odeslání zboží, o kterém budete vyrozuměni e-mailem. Ten obsahuje i odkaz s podacím číslem zásilky, který umožňuje zásilku sledovat on-line v systému dopravce.

 

3. ZÁRUČNÍ LHŮTA, REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Zboží podléhá záruce. Záruční lhůta je 24 měsíců od data prodeje. Jako doklad o zaplacení a záruční list slouží faktura přiložená ke každé zásilce. Pokud zboží vykazuje vady, má kupující nárok na reklamaci. V takovém případě nejprve kontaktujte prodávajícího a popište důvody reklamace. Následně bude dohodnut způsob vyřízení reklamace (oprava, výměna zboží, odstoupení od smlouvy a vrácení platby za zboží). Prodávající poté vyřídí reklamaci dohodnutým způsobem bez zbytečného odkladu, nejpozději v zákonné lhůtě 30 dnů od přijetí reklamace. Přijetí reklamace není možné bez předchozí domluvy kupujícího s prodávajícím. Reklamované zboží není možné zaslat na adresu prodávajícího na dobírku. Taková zásilka nebude prodávajícím převzata a bude obratem vrácena na adresu kupujícího.

Nárok na reklamaci zaniká, jestliže bylo se zbožím nakládáno v rozporu s návodem k údržbě, který je vždy zasílán společně se zbožím (např. nevhodný způsob praní). Kupující bere na vědomí, že důvodem k reklamaci nemohou být – vzhledem k povaze a technologii výroby rukodělného zboží – drobné odchylky od vyobrazených předloh v barevném odstínu nebo odchylky v detailech ručně vytvářených vzorů a textur. Každý kus je vyráběn, barven a zdoben ručně bez použití šablon.

Kupující má nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě je nutné nejprve kontaktovat prodávajícího a oznámit mu úmysl odstoupení od smlouvy. Poté může kupující vrátit zboží zpět na adresu prodávajího. Prodávající má pak 10 dnů lhůtu na posouzení stavu vráceného zboží a po uplynutí této lhůty je povinnen vrátit cenu zboží vč. poštovného nejpozději během dalších 10 dnů zpět na účet kupujícího. Náklady na vrácení zboží prodávajícímu hradí kupující. Zboží není možné vracet prodávajícímu na dobírku. Taková zásilka nebude prodávajícím převzata a bude obratem vrácena na adresu kupujícího.

Nárok na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu zaniká v případě, že:

a) uplyne více než 14 dnů od převzetí zboží kupujícím

b) zboží vykazuje prokazatelné známky nošení nebo používání, je poškozeno nebo není ve stavu schopném dalšího prodeje

Prodávající má právo vrácenou částku za zboží snížit o náklady spojené s jeho uvedením do původního stavu (např. nahrazení odstřižených visaček, vyčištění apod.).

 

4. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel portálu Fler chrání veškeré informace zaslané při registraci uživatelem ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a je oprávněn je poskytnout pouze za podmínek dále uvedených v pravidlech užívání ( viz. odstavec VIII nahttps://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka).

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
723113
19.5.2018 Společenský pan Bruin
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.