Profil uživatele
Olwen
Prodávající
Brno - Královo Pole
Registrace: 21.5.2008

Ruční práce jsou pro mě koníčkem, vášní, úžasnou relaxací i závislostí. Nedávno jsem začala experimentovat s drátky a korálky, takže krom práce s textilem se teď asi nejvíc věnuju drátkování a korálkové bižuterii. Těch drobností které stvořím začíná být opravdu dost, takže doufám že aspoň některé z nich potěší Vás, nebo někoho z vašich blízkých.

Na zakázku je mořné vyrobit i kterýkoliv ze šitých modelů. Prosím pokud máte specifické požadavky na barvu, vzor, zdobení nebo úpravy modelu kontaktujte mě vnitřní poštou ještě před odesláním objednávky. Na všem je možné se domluvit a předejdeme tím nepříjemnostem kolem rušení objednávky.

 

Kterýkoliv kousek, který mám vystavený(i z prodaných), je možné vyrobit na objednávku, ale je potřeba počítat s tím že se mi nikdy nepovedlo vytvořit dvě úplně stejné věci. (Na náušnicích je to občas i dost vidět...). Vždycky se najdou drobné odchylky, které zaručí že vyrobený kousek bude originál :)

 

{#emotions_dlg.palec1}PROSÍM OBJEDNÁVEJTE JEN TO CO OPRAVDU CHCETE AŤ SE VYHNEME NEPŘÍJEMNOSTEM OKOLO RUŠENÍ OBJEDNÁVEK {#emotions_dlg.palec1}

 


Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Zboží posílám nejčastěji v bublinkové obálce, nebo v krabičce. Skleněné kousky posílám v pevné kravičce, zajištěné proti náhodnému rozbití.Způsob balení závisí na velikosti koupeného zboží. Cena za dopravu je uvedena včetně balného. Pokud objednáte víc výrobků platíte poštovné jen za jeden balík. Poštovné se může změnit pokud si budete přát poslat zboží jinou službou, např. balík do ruky nebo balík na poštu. V Brně a blízkém okolí je možné se domluvit na osobním předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím