Zavírám, loučím se, děkuji za přízeň a třeba někdy na viděnou!
Profil uživatele
ookaminohime
Prodávající
Úholičky - Velké Přílepy
Registrace: 3.7.2009

Zavřeno - děkuji {#emotions_dlg.rose2}

Šperky a doplňky značky ookami no hime z dílny vlkové pro všechny milovnice svěžího exotična a exotické svěžesti.

Více o mně a o mé práci zde na blogu.

Do you speak Japanese?"Inspired by kanzashi" -  v mé dílně vyrábím květiny inspirované japonskými vlasovými jehlicemi cumami kanzaši - jehlicemi s dekorací z látkových květin - a z nich náušnice, brože a čelenky.

Origami - šperky z papírů japonských vás neopustí ani po dešti, ani po náhodné sprše, neboť jsou několikrát lakovány a pečlivě ošetřeny, aby svou majitelku krášlily tak dlouho, jak ona bude chtít. Trvalý přísun vody jim ale nesvědčí :)

Resin - využívám krásy vzorů japonských papírů (a látek), které zalévám do křišťálové pryskyřice, která jejich krásu a zářivost ještě umocňuje.

Všechny látky i papíry jsou made in Japan.

Něco o mně - moje médium je Japonsko, které se prolíná celým mým profesním i zájmovým životem - vystudovala jsem obor Japonských studií na Univerzitě Karlově a specializovala jsem se na lidové řemeslo. A jsem fakt ráda :)

Let's Respect each other ^^

Creative Commons License

__________________________________________________________________

Nahlédněte i do profilu Abeik, která vyrábí super sedací pytle Lenochy :)

Způsob dopravy
BALENÍ - všechno zboží balím do dárkového sáčku vlastní výroby -> POŠTA - Zboží odesílám jednou týdně v recyklovaných antistresových foliích aka bublinových obálkách :), nebo -> OSOBNÍ PŘEVZETÍ v Praze po domluvě, převážně Hradčanská
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
170309
12.8.2013 Na konci srpna se loučím na dlouho s ČR a budu zavírat obchod a odjíždět na druhou polokouli.Chtěla jsem ještě vložit něco málo,ale bohužel,času málo a povinností moc.Všem děkuji za dosavadní přízeň!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím