Domů Profil prodejce Ooops
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Kobeřice, ČR
  • 1263 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (405) 100%
Nadšenci: 2564
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1263
Registrace: 27.8.2011
Město: Kobeřice
Stát: ČR

Ooops

/ Prodávající
Novinky
449844
23.11.2015 ♥♥♥ černobílé novinky v našem obchůdku!! ♥♥♥
vyberte si z motivů geometrických, divokých lesních nebo z náramků s vlastním textem:)

Vyrábíme pro Vás šperky, módní a bytové doplňky pod značkou OOOPS. Zakládáme si na originalitě a jedinečném designu našich výrobků. Rádi pracujeme s nejrůznějšími materiály, na Fléru uvidíte zejména naše výrobky z plastu. Našim cílem je neotřelý design, ale také kvalita a dlouhá životnost výrobků. Doufáme, že budete s našimi výtvory spokojeni a budeme rádi za jekékoli Vaše náměty a připomínky.

Andrea a Markéta Kubná

Andrea a Markéta

Šperky a doplňky z plastů vyrábíme hlavně pro zábavu, nemáme ambice stát se profesionály. Práce na výrobcích na Flér je především o pohodě a kreativní atmosféře a věříme, že ji s námi sdílíte i Vy! :-)

Tvorba nás baví..

Informace ke zboží

Šperky vyráběné z akrylátového skla (kvalitního plexiskla) jsou velmi lehké a odolné proti vodě i mýdlovým emulzím. Nedoporučujeme šperky čistit prostředky na bázi ředidel a rozpouštědel či prostředky s obsahem alkoholu, mohlo by dojít k jejich rozleptání. Výrobky nevystavujte vysokým teplotám.

Výroba náušnic

Naši práci představuje digitální grafický návrh, ale také ruční úpravy jako je broušení, tónování či tvarování šperků, mohou na nich být tedy patrné stopy ruční práce v podobě jemných tvarových či grafických odchylek.

Barvení náramků a náušnic

Pracovní nepořádek :)

Způsob dopravy

Zboží je dopravováno prostřednictvím České pošty v závislosti na jeho charakteru jako doporučená zásilka, doporučený balíček nebo obchodní balík. Zboží je baleno do pevných kartonových obalů či bublinkových obálek tak, aby nedošlo k jeho poškození. Zboží lze doručit také jiným způsobem na přání zákazníka, například na dobírku.

Příprava balíčků...

Základní cena poštovného

  • Cena poštovného je 59 Kč v rámci České republiky.
  • Cena poštovného do zahraničí je 99 Kč.
  • Při nákupu více kusů zboží je účtováno jedno poštovné.
  • U některých druhů výrobků se cena za poštovné může měnit.

Vaši zásilku můžete sledovat pod uvedeným kódem na stránkách České pošty.

Kompletace balíčků

Dodací lhůty

Zboží zakoupené v našem obchůdku odesíláme zpravidla do 7 pracovních dnů od přijetí platby na účet. Zboží vyráběné na zákázku dodáváme zpravidla do 3 týdnů od objednávky. Zboží je vkládáno do rezervace objednateli. 

A odesíláme... :)

Reklamace

Nebudete-li se zbožím spokojeni, prosíme, abyste nás neprodleně kontaktovali a pokusíme se problém vyřešit. Budete-li chtít i přesto zboží vrátit zpět, můžete nám jej zaslat zpět do 14 dnů od přijetí. Bude-li balíček při převzetí poškozen, můžete jej do 2 dnů reklamovat u České pošty.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ooops

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--