Profil uživatele
Orbis pictus
Prodávající
Nošovice
Registrace: 25.1.2010

Svět v obrazech, tak zní překlad mého uživatelského jména. Na Flér mne přivedla má žena s myšlenkou podělit se o obrazy promítnuté na plátno naší cestovatelské duše. Momentálně promítáme obrazy ze světadílu jménem Afrika.

Proč zrovna Afrika? Aktivně se totiž podílíme na činnosti Občanského sdružení Bez mámy, které pomáhá přežít sirotkům v Africké Tantánii. Podařilo se nám už vykonat mnoho dobrého a v současné době se snažíme získat prostředky na výstavbu dvou sirotčinců.

Koupí kterékoliv z nabízených fotografií podpoříte náš projekt.

Vaše peníze jdou přímo na účet sdružení. V mém profilu prodávající je uvedeno přímo číslo účtu občanského sdružení, takže je možné si je jednoduše zkontrolovat na webových stránkách sdružení. 

Z důvodů časového vytížení, fotografie dodáváme v plném rozlišení přednostně prostřednictvím emailu. Vytištěnou verzi fotografií v klasických formátech Českou poštou zasíláme pouze při objednání 3 a více kusů.

Moje žena se navíc věnuje tvorbě šperků z korálků a knoflíků. Její krásnou tvorbu můžete najít na Fléru pod uživatelským jménem Babské ucho.

 

AKTUALITY: Vyhlásili jsme projekt "Postavme sirotčinec v Africe"

Způsob dopravy
Česká pošta.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím