Domů Profil prodejce orchidea-material
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Pletený Újezd, ČR
  • 2677 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (123) 100%
Nadšenci: 574
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2677
Registrace: 20.7.2012
Město: Pletený Újezd
Stát: ČR

orchidea-material

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Své šperky prodávám v profilu FLOWER.ORCHIDEA na adrese www.fler.cz/flower-orchidea

Velmi mne potěší, když do něj zavítáte! :)

 

Vítejte!

Materiálu není nikdy dost, a proto doplňuji svůj "tvořivý" účet flower.orchidea další účtem orchidea-materiál zaměřeným na rozličný materiál a komponenty, které potřebují všechny "tvořilky" :)

V tomto profilu naleznete návlekový materiál, řetízky, přívěsky a kovodíly, perličky a korálky roztodivných tvarů i materiálu, které sháním především v zahraničí, protože v Čechách řadu z nich bohužel nelze sehnat. Máte tak jedinečnou šanci pořídit si originální kousky do Vaší korálkové dílny.

Veškeré zboží před odesláním pečlivě prohlížím, přepočítávám a kontroluji. Balíčky odesílám pojištěné a v bublinkové obálce.

Pokud máte zájem sehnat určitý typ korálků, materiálu nebo komponentů, budu velice ráda, když si o to napíšete. Mé oblíbené zahraniční portály nabízejí velké množství různých druhů materiálu, ze kterého do svého obchůdku mohu vybrat pouze zlomek. Není ovšem problém Vaši poptávku přiobjednat.

Pevně věřím, že budete s materiálem spokojeni a vyrobíte z něj množství překrásných šperků, které budou dělat radost Vám i Vašim blízkým.

Doufám, že se budete do mého obchůdku rádi vracet.

Orchidea

Způsob dopravy
Balíčky posílám Českou poštou - balík Do ruky. V případě zájmu se můžeme dohodnout na alternativním způsobu dopravy. Pro slovenské zákazníky jsem si zřídila účet u FIO banky, která nemá zpoplatněné žádné bankovní transakce mezi Českou a Slovenskou republikou. Poštovné na Slovensko z platného ceníku České pošty upravuji vždy dle váhy zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od orchidea-material

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--