Domů Profil prodejce Originál beruška
  • Prodejce od r. 2013
  • Křoví, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (14) 100%
Nadšenci: 78
Aktivita: -
Registrace: 25.3.2013
Město: Křoví
Stát: ČR

Originál beruška

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přeji krásný den všem....

Mé jméno je Vlaďka a narodila jsem se před 41 lety v krásném znamení Vodnáře:-) Vodnáři jsou prý plní nápadů, jsou kreativní, zruční a milují svobodu, volnost...No...ještě donedávna bych o některých detailech pochybovala, ale dnes už ne.

V minulosti jsem se pohybovala spíš ve světě financí a kdyby mě někdo řekl, že jednou budu vyrábět něco vlastníma rukama, asi bych nevěřila. Ne proto, že bych byla nešikovná, ale spíš kvůli času, trpělivosti... Ale vše se mění...a i u mě nastala spousta změn.

Především jsem se stala po třetí maminkou a zůstala na mateřské...prý dovolené:-) Najednou po těch letech cestování, práce s lidma a úplné volnosti, tu bylo mimčo a k němu 4 velcí chlapi doma. Občas mě z těch mužských hormonů šla hlava kolem a pořád jsem hledala něco ženského:-) Něco co by bylo jen mé. A když bylo našemu Aleškovi půl roku, začali jsme navštěvovat mateřské centrum. No a tam jsem nastartovala proces mých tvůrčích počinů:-)

Začala jsem s malováním na sklo, pak přišly korálky, které mě úplně pohltily a vtáhly do světa žen...což jsem opravdu potřebovala:-) A postupně jsem se dostávala k dalším věcem.

Tvoření je pro mě poslední měsíce absolutním relaxem, vyčištěním si hlavinky od běžných i neběžných starostí a dodává mi ženskou energii, která mi doma občas chybí. Když se mi něco povede, dělá mě to neskutečně šťasnou...nejstarší syn si ze mě dělá občas srandu...prý jak málo stačí ke štěstí...kus drátku, pár korálek, nebo kus látky...ale o tom to přece je?

Ze začátku jsem tvořila sama pro sebe a pro pár kamarádek...pak nějaký ten jarmark...no a dnes jsem tu.

Tvořím ve svých volných chvílích...když nějaké jsou a po nocích. Aleškovi je necelého 2,5 roku a já už ve svých krásných letech vím, že se nic nedá vrátit...a proto si tento dar být ještě maminkou náležitě užívám.

Snad se vám budou moje rozličné výrobky líbit a budou vám dělat radost tak jako mě.

Děkuji všem kteří se přidáte k mým příznivcům:-)

Vaše beruška Vlaďka

 

Způsob doručení: Česká pošta

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Originál beruška

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--