Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 2.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Originálv
Prodávající
Přeštice
Registrace: 22.8.2011

Moje první autorská kniha v německém jazyce. 

Mám velkou radost, že podle mých nápadů můžou tvořit už i lidé v zahraničí - v Německu, Rakousku a Švýcarsku :-).

 


Zapomeňte jednou pro vždy na kupované ozdoby a dekorace! Vše, co potřebujete k vytvoření idylických svátku, zvládnete sami svýma rukama. Podle téhle knihy se vám totiž povede, za pomocí snadno dostupného materiálu a během nepříliš dlouhého časového úseku, vykouzlit doplňky, které nikdo jiný mít nebude. Právě ty dodají vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru. Tak do toho! Udělej si sám neboli do it yourself !

 

                     

"Vždycky mě udivovalo, co všechno se dá vytvořit vlastníma rukama, vždycky jsem také vyráběla a přetvářela co se dalo. Mám ráda recyklace, renovace a proměny - tvořím z materiálů, které obvykle končí v odpadkovém koši, renovuji již nepotřebné věci a snažím se jim dávat nový rozměr a smysl. Odmalička jsem měla potřebu neustále něco měnit a vylepšovat. Činnosti spojené s vyráběním něčeho hezkého jsou pro mě velice naplňující a objevovat kouzlo zdánlivě obyčejných a již nepotřebných věcí mě fascinuje. Myslím, že něco pěkného je možné udělat ze všeho a nenexistuje materiál, který by se nedal využít. Naopak většina technik, které mají předem daná pravidla, mě neláká. Potěšění nacházím právě v dělání věcí po svém, v experimentování a ve zkoušení nového. Když se pak povede takzvaně "něco z ničeho" nebo proměnit starou a už dávno nepoužívanou věc v něco, co se stane opět plnohodnotnou součástí našeho domova a výsledek mého snažení se pak dokonce líbí i ostatním, mám velkou radost. Myslím, že "schopnost a umění tvořit" nespočívá v nákupech drahých materiálů - ten pravý smysl tohoto spojení se skrývá v něčem docela jiném. "

   

  

 

  

  

 

  

 

  

 

  

 

   

     

 

   

  

 

  

  

  

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obchodní podmínky

Předmětem obchodu jsou knižní tituly (dodavatel je zároveň autorem) a některé handmade výrobky vyrobené podle nich.

 

Objednávku na výše uvedené zasílá zákazník dodavateli prostřednictvím Fler. Jeho prostřednictvím obdrží zákazník potvrzení objednávky společně s podklady k platbě.

Platby se uskutečňují předem na bankovní účet dodavatele, který je uveden v zaslaných podkladech k platbě. Zboží je pak následně, po přijetí částky na účet a v co nejkratším termínu, zákazníkovi odesláno na adresu uvedenou v objednávce. Výrobky vytvářené na objednávku jsou odesílány v termínu na základě dohody prostřednictvím Fler pošty.

 

Cena poštovného a balného je uvedena u jednotlivých položek v nabídce. V při objednání většího množství se cena odvíjí od ceníku České pošty, prostřednictvím které dodavatel své zásilky odesílá. 

 

Pokud je zákazník s dodaným zbožím nespokojen, má možnost ho do 14 dnů od doručení zásilky vrátit bez udání důvodů dodavateli na adresu, ze které byl balíček odeslán a to v nepoškozeném stavu. V tomto případě má zákazník právo na vrácení peněz ve výši hodnoty zboží (nikoliv na vrácení čásky za poštovné a balné), které dodavatel neprodleně zákazníkovi vrátí zpět převodem na jeho účet.

 

Odesláním objednávky souhlasí zákazník s těmito obchodními podmínkami.

Dodavatel si vyhrazuje právo tyto podmínky upravovat dle vlastního uvážení a to bez předchozího upozornění.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
661979
13.10.2017 Další kniha "Originální dekorace" vychází 6. 11. 2017 !!! https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím