Domů Profil prodejce Orikami original
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Podolí u Brna, ČR
  • 339 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 69
Aktivita: aktivní
Prodáno: 339
Registrace: 4.9.2019
Město: Podolí u Brna
Stát: ČR

Orikami original

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Buďte srdečně vítáni ve virtuální podobě naší rodinné šicí dílny Orikami, kde každý kousek látky prošel poctivým a laskavým dotekem švadlenky, pro kterou je její práce i jejím koníčkem. Z toho se dá tušit, že s každým tričkem nebo šaty kupujete nejen kvalitní, ale také láskou prodchnutý kus oblečení. Do jakého jiného bychom také chtěli oblékat své děti?:)

Myslíme si, že nejvíce za nás a o nás vypovídá naše práce, avšak současně považujeme za slušné se krátce představit. 

Orikami je malá rodinná šicí dílna s velkými cíli. Malá proto, že je obsluhována pouze třemi ženami. Rodinná proto, že ty ženy jsou maminka a její dvě dcery. S velkými cíli proto, že se nespokojí "jen" s výrobou pěkného oblečení. Šijeme především z látek vyrobených v České republice, menší měrou také z látek evropských. Všechny se mohou pochlubit certifikátem Oeko-Tex 100 (tj. látky atestované a bezpečné pro děti do 3 let). Kromě nich v naší nabídce najdete také oblečení šité z BIObavlny. Věříme totiž, že péče o životní prostředí je přinejmenším stejně důležitá jako být dobře oblečen. I proto v našem provozu poctivě recyklujeme a i objednané zboží balíme do recyklovaného a recyklovatelného materiálu. 

A nyní krátce o třech ženách...

Skutečným středobodem je samozřejmě maminka Kamila, která má na starost všechno stříhání a šití. Činí tak s pečlivostí a nadšením sobě vlastním už od dob, kdy jako dvacetileté děvče nastoupila na mateřskou dovolenou. Od té doby ušla profesně kus cesty, při které nasbírala potřebné zkušenosti a dovednosti. A teď - v Orikami - si konečně plní sen o vlastní dílně a značce oblečení. 

Starší ze dvou sester, které mámě pomáhají, je Tereza. Její přínos můžete vidět v designu a také na obrázcích, které zdobí limitované edice. Miluje kreslení stejně jako její máma šití a piluje každý obrázek jak nejlépe dovede. Má doma dva malé kluky, kteří jsou jí výbornou inspirací při vymýšlení motivů a vzhledu oblečení. 

A jako třetí členka týmu se představuje Míša - v Orikami ve funkci počítačové čarodějky, designerky a studnice nápadů vůbec. K dětské módě má blízko rovněž z pozice maminky holčičky a neposedného kluka. Sama velmi ráda šije, takže jak se zdá, jablko nepadlo daleko od stromu.:)

Abychom Vám ukázali, že si vážíme Vaší přízně a důvěry, každý nákup Vám zabalíme do 100% bavlněného plátěného pytlíčku s ručně vyraženým logem Orikami.

Uděláme tak radost Vám i životnímu prostředí, protože takový "obyčejný pytlík" může být lecjaký, jen ne jednorázový. Můžete ho brát s sebou na nákupy pečiva a zeleniny, doma si do něj ukládat cokoliv, co Vás napadne, může posloužit jako obal na přezůvky pro Vaši drobotinu ... a tak dále, možnosti jsou nepřeberné. 

(Platí také, že čím větší nákup, tím větší pytlík, který ho musí pojmout. Proto u objemnějších objednávek očekávejte skutečně velký "pytlík":).) 

Způsob dopravy
Česká pošta
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Orikami original

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--