Profil uživatele
OS Devět životů
Prodávající
Hospozín
Registrace: 2.2.2011

Devět životů, o.p.s. (do 2014 jako občanské sdružení)

 

Devět životů se stará o zraněné a opuštěné kočky, poskytujeme jim veterinární péči a hledáme pro ně nový domov. Pomocí kastračního programu se snažíme snížit počet nechtěných koťat a zároveň zlepšit životní podmínky volně žijících koček a kocourů. Kočky jsou přijímány zejména z okolí Slaného a Kralup nad Vltavou.

Fungujeme na principu domácích depozit, kdy kočky bydlí v našich bytech, dokud jim nenajdeme nový domov. Kočky jsou proto zvyklé žít v bytě spolu s lidmi a díky tomuto individuálnímu přístupu máme možnost každému poradit, která z našich koček by pro něj byla vhodná, protože víme, co které zvíře potřebuje a jakou má povahu. Jde nám o to, aby byla spokojená jak kočka, tak její nový majitel. Kočky od nás do nových domovů odcházejí očkované a odčervené, dospělá zvířata jsou kastrovaná.

Domácí depozitum

Vedle domácích depozit a kastračního programu provozujeme felinoterapii. Co se skrývá pod tímto slovem? Zkráceně by se dalo říct, že se jedná o léčbu kočkou. Je faktem, že v přítomnosti vrnících chlupatých stvoření člověk snadno pookřeje a pokud je pozitivně naladěn, snáší lépe i fyzické potíže. V současné době spolupracujeme s Domovem Pod Lipami ve Smečně, jehož klienty jsou jak starší lidé, tak lidé s kombinovaným postižením.

Felinoterapie

Jak nám pomoci?

Devět životů, o.p.s. je nezisková organizace, všichni členové a dobrovolníci pracují bez nároku na odměnu a ve svém volném čase. Finanční prostředky potřebné pro naši činnost získáváme zejména od dárců či sponzorů a z velké části prostřednictvím dobročinného krámku, který se jmenuje MEOW! a má i vlastní stránky. Naleznete v něm spoustu nejrůznějších předmětů nejen s kočičí tématikou. Račte si vybrat. :-)

Způsob dopravy
Zboží zasíláme doporučeně poštou po doručení platby na náš účet. Účet je transparentní, takže si vše můžete zkontrolovat. Účet naleznete zde: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2800060940. Osobní předání je možné po dohodě v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.