Profil uživatele
Otesanek
Prodávající
Hejnice
Registrace: 17.9.2012

Otesánek.

Otesánek je mé pracovní jméno, jinak jsem Milan Vaňous a více než 20 let pracuji se dřevem a vyrábím netradiční a orginální výrobky pro užitek doma i na zahradu, pro radost i krásno. Mé jsou výrobky ze dřeva.

Miluji dřevo a stromy, neboť každý strom má svou osobitou energii. Tato energie i po jeho zpracování zůstává v každém zhotoveném kuse, mimo to – masivní dřevo má schopnost transformovat naše negativní stavy do pozitivních, chová se prostě dál tak, jako les – očišťuje nás a "dobíjí nám baterie". Dřevo je krásný, trvanlivý, čistý a voňavý materiál.

Dřevo ručně opracovávám otesáváním (proto jméno Otesánek), kartáčováním, broušením a pod. Mám rád starý selský, rustikální styl, proto používám na povrchovou úpravu věcí rustikální nátěry s názvy kupř. zakouřený dub, louhovaná borovice a jiné.  Nátěry spolu s opracováním a možnou "aplikací děr po červotoči" (pro otrlejší), vytvoří  design - použité a "hodně staré" - jako tato nová vinotéka, která vypadá jako stoletá:

V mém sortimentu jsou dále:

- selské lavice, stoly a jiný orginální ručně zhotovený nábytek,

- truhlíky na květiny - necky

- a pro rodinky mám oblíbenou řezbářskou školičku - předřezaný  betlémek s figurkami, dlátky a vším potřebným k vlastnoručnímu dořezání krásného lipového betlémku.

- duté lehké - dřevěné "trámy" vhodné na obložení sloupu, či jako dekorace v interiéru,

duté "falešné" roubení, které se používá na obložení interiéru domu a které je k nerozeznání od původních  starých trámů,

duté trámy na vnější obložení domu nebo jeho části:

 

Budou-li se Vám mé věci líbit, budu rád za názor.

Milan.

Způsob dopravy
Česká pošta,PPL,
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
134634
13.4.2013 Během nekonečné zimy jsem vyrobil originální novou komodu v retro stylu s řezbou a s odkládacím prostorem na knihy.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím