Profil uživatele
ovečka11
Prodávající
Hostín
Registrace: 4.5.2017

   Přeji všem příjemné prožití vánočních svátku, hodně pohody a zdraví do nového roku.

                                          Lenka

 

Vítám vás v mém obchůdku se šperky z minerálů. Šperky z pryskyřice, ve které jsou ukryty živé květiny, najdete na mém novém profilu:

 https://www.fler.cz/crystal-flower

 

 

Moje výrobky se staly TOP výrobky v těchto nominacích, jejichž autorům velmi děkuji za zařazení:

Má krásná přestava

V hřejivých krajinách

Před bezem poklekni

Červená

Na pasece u lesa

Šperky z pryskyřice jsou vždy originály, pokud obsahují bublinky není to na závadu výrobku, jedná se o známku toho, že je zboží vyráběno ručně. Veškeré předměty zalité v pryskyřici zústavají po celou dobu svého trvání v nezměněném stavu, nevadí jim slunce, voda, teplo.

Šperk z pryskyřice je po sundání ze šlupny, závěsu, příadně řetízku možné omyvat čistou vodou. I když je pryskyřice odolná proti běžným škrábancům, otlakům a nárazům nelze ji čistit abrasivními předměty. Pozor také na působení vysokých tlaků. Kovové části jsou z běžných kovů bez niklu, olova a kadmia, nelze je omývat pod tekoucí vodou, pouze otírat vlhkým hadříkem.

Šperky z minerálů je možné omývat pod tekoucí vodou, opatrně u lávy a korálu, tyto minerály jsou velmi porézní a mohou namočením přechodně změnit vzhled. Pozor, některé minerály při dlouhém vystavení na slunci mohou změnit barvu. Minerálům vadí veškeré chemikálie, pafémy, krémy a pot, proto je dobré si ráno nasazovat šperky jako poslední, večer sundavat jako první, nepoužívat je při úklidu, sportu a těžké práci.

Pokud splníte výše uvedené zásady bude vám šperk z prykyřice a minerálů sploužit dlouhá léta.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, baleno v bublinkové obálce, případně v krabičce. Při nákupu nad 500,- Kč neúčtuji poštovné.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup na profilu ovečka11:

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14ti dnů od převzetí zboží. Také strvzuje, že si přečetl návod na údržbu šperků, uvedný zde na nákupním profilu.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi, nakupující je o opotrvzení objednávky informován e-mailem, který uvedl při nákupu. Steně tak je informováno o přijetí platby a odeslání zboží.

Kupující  má právo do 14ti dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodu. Před vrácením zboží je o tom povinen písemně informovat prodejce zprávou k objednávce. Zboží je vráceno na náklady kupujícího, nelze ho zasílat na dobírku, částka za vrácené zboží ( bez  poštovného ) je zaslána po obdržení vráceného zboží zpět na účet, ze kterého byla zaslána platba objednávky. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené. Prodejce má právo nedostatečně zabalené či poškozené zboží nepřevzít.

Ke každé objednávce je kupujícím řádně vystavena eletronická faktura, ta slouží zároveň jako záruční list. Záruka se řídí ustanovením občanského zákoníku, nevstahuje se na zboží, které je opotřebeno používáním či poškozeno nevhodným zacházením, případně nedodržením správné údržby, která je popsána na tomto profilu.

Platbu za zboží hradí zákazník předem nejdéle do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky na bankovní účet buď převodem hotovosti nebo platebním tlačítkem. Platba dobírkou není možná, pouze při osobním předání lze uhradit zboží hotově. Pokud nebude objednávka do 5ti pracovní dnů uhrazena, bude stornována.

Zboží bude dodáno do 7 pracovních dnů od uhrazení objednávky, zakázková výroba bude dodána dle písemné dohody.

Tyto obchodní podmínky jou platné a účinní od 13.9.2018.

   

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
864304
15.2.2020 Děkuji za účast v nominaci https://www.fler.cz/prehl...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím