Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
OvRounka
Prodávající
Praha
Registrace: 3.8.2013

Vítejte!

Milý návštěvníku,

ocitáš se v prostoru, kde si víly a Andělky žijí svým vlastním životem...

 Mají tu svá tajemství, přání i touhy. Pravidelně pořádají sněmy, na kterých dlouze debatují a společně sní o místech, ze kterých pocházejí jejich dávní předci. Tuze rády mlsají lesní ovoce i šťavnaté citrusy. Tu a tam si posílají tajná psaní, jejichž šifry nikdy nerozluštíme.

Pokud chceš spatřit kousek z jejich světa, našlapuj (resp. klikej) klidně a tiše... až si na tebe zvyknou, do své říše ti jistě dají nahlédnout.

                            

Jmenuji se Naděžda Holečková a bydlím na obyčejném pražském sídlišti s neobyčejným manželem, okouzlujícím malým synkem a čarovným černým kocourem.

Už jako malá jsem měla sklony k ručním pracím. Než jsem propadla plstění figurek (které ač nemají oči a ústa - je jejich výraz vševypovídající), prošla jsem mnoha druhy a styly - pletení, háčkování, decoupage, fimo, lehce jsem se seznámila s keramikou a zapletla se s drátkováním. Od výroby plstěných náušnic a broží, to byl k vílám a Andělkám jen malý krůček.

Zpočátku víly těšily pouze mou maličkost. Později jsem plstěné figurky začala rozdávat. Nyní, když nejedna víla zdobí domácnosti mých blízkých a přátel, hledám těmto měkkým bytostem nové domovy prostřednictvím tohoto skvělého webu.

 

I tyto Andělky už si našly své milé domovy:

 

Zboží je vyráběno v nekuřáckém prostředí!

 https://www.fler.cz/images/nekur120x120.jpg

 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou v bublinkové obláce nebo v kartónových krabičkách nebo krabicích. Obalový materiál recykluji, snažím se o ekologický přístup. Zboží posílám zpravidla třetí (pracovní) den po připsání platby na účet.(Není-li uvedena u výrobku delší dodací doba). Účet mám vedený u Komerční banky - platby ze stejné banky přicházejí takřka bezprostředně, z jiné banky do dvou až tří pracovních dnů.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím