Domů Profil prodejce P - Art Bora Jambo
Petra Trojánová
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Cheb, ČR
  • 8 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 55
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 15.10.2014
Město: Cheb
Stát: ČR

P - Art Bora Jambo

/ Prodávající
Novinky
572062
25.11.2016 Black Friday
sleva 20%
kod ESL-RP4-QNC

Mám ráda byt sladěný do dvou až tří barev a jejich následných odstínů. Moje kolekce vznikly na základě toho, že jsem si chtěla jen namalovat obraz barevně sladěný s nábytkem a výmalbou a tak nějak nemohu přestat...

Papírová stínidla jsem poprvé viděla v roce 2009 ve starém bytě ve Vídni a naprosto mě uchvátila. Jelikož jsem nechtěla jen bílá, koupila jsem si oranžová, tehdy ještě k oranžovým stěnám. Udělala jsem chybu, nepropouštěla dostatek světla. Nakonec jsem skončila u těch bílých, které se mi pro změnu zdály takové nějaké nedodělané. Následně při postupném rekonstruování bytu mi zbyly reprodukce, které se mi stylem ani barvami již nehodily, tak mě napadlo místo vyhození, si je barevně sladit a přemalovat.

Bílá stínidla, bílé lampičky a nevhodné reprodukce mě přivedly na myšlenku, že nemusí být sladěny jen závěsy, polštářky a prostěradla... dá se totiž jít ještě o kousek dál.

Postupně bych chtěla představit kolekce z mého nového projektu a budu velice ráda, když se Vám některá zalíbí a bude mi ctí, když bude zdobit Vaše milované hnízdečko, kancelář, provozovnu či jiné místečko.

Jesliže byste rádi jinou barevnou kombinaci, nezoufejte a ozvěte se mi. Stejně tak při nároku na jinou velikost obrazu, stínidla, lampičky nebo květináče. Máte-li doma nevhodně barevnou, starou a nevyužitou reprodukci, také se domluvíme.

Přeji krásný den:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oblečky pro naše malé drobečky

Oblečky vznikají v čistém, voňavém a nekuřáckém prostředí bez přítomnosti zvířat.

Vyprané v ruce a vyžehlené, abych Vás popř. také mohla informovat, zda-li výrobek pouští. Mnohokrát se mi totiž stalo, že jsem si něco koupila, prala jen na 30°C v pračce a hned jsem měla vše ostatní, s tímto vložené, obarvené. Měřeno po vyprání.

Každý kousek je originál, který vzniká v průběhu výroby. Mám, a to většinou, jasnou představu o finální podobě, která se, jak jinak, než v průběhu tvoření, někdy i značně mění. Takže vlastně, ani sama nevím, jak ve skutečnosti bude obleček vypadat.

Ale přesto není problém zhotovit kolekci v jiné velikosti, barvě nebo s jiným obrázkem. Bude-li to v mých možnostech, velice ráda Vám vyhovím.

Bodýčka či trička s obrázkem pereme nejlépe v ruce.

Fleece do 40°C. Některý v ruce, jelikož pouští. Vždy uvedu v dodávce.

Doufám, že se Vám bude v mém obchůdku líbit a něco si vyberete:-)

 

Pro představu mé další tvorby: sukni jsem své dceři ušila z košile, kterou jsem nosila jako dítě a halenku ze zbytku taftu, jen tak od oka:-)

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od P - Art Bora Jambo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--